ЮНІСЕФ відкриває доступ до бібліотеки “Спільно”: бази знань для дітей та порад батькам

16 Серпень 2022
Image
UNICEF

​​Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) створив інформаційний сайт та відкрив доступ усім охочим до бібліотеки “Спільно”. Цей ресурс об’єднує всю актуальну інформацію із тем безпеки, здоров’я, гігієни, соціальної підтримки та освіти для дітей від 3 до 18 років. Це каталог усіх діджитал та друкованих матеріалів ЮНІСЕФ, які містять необхідні знання про розвиток, здоров’я, навчання та дозвілля дітей.

На сайті https://spilnoteka.org/ можна знайти брошури, листівки, розмальовки, зошити, ігри, мультики, книжки, комікси, наліпки, освітні відео, платформи, застосунки та багато чого іншого.

Бібліотека “Спільно” має на меті, аби якомога більше дітей дізналися важливу інформацію з актуальних тем – наприклад, як поводити себе у надзвичайній ситуації, що робити із незнайомим предметом на вулиці, як себе поводити, якщо загубився.

На сайті також доступні матеріали для батьків та опікунів щодо харчування дітей, грудного вигодовування, вакцинації та поради щодо батьківства та психологічної підтримки під час війни. 

Кому “Спільно” бібліотека стане в пригоді?

  • Батькам для ігор та навчання дітей, аби просто та цікаво донести важливу інформацію. 
  • Вчителям та вихователям для викладання. Освітяни знайдуть матеріали, які допоможуть організувати та урізноманітнити заняття з дітьми.
  • Громадським організаціям та волонтерам. Ці матеріали стануть корисним доповненням до зустрічей та тренінгів з дітьми та дорослими.

Як користуватися “Спільно” бібліотекою?

Користуватися каталогом дуже просто. Аби знайти необхідну підбірку матеріалів – потрібно обрати тему та вказати вік дитини. Всі матеріали поширюються безкоштовно. Їх можна використовувати в електронному вигляді або видрукувати. Вони не призначені для продажу. Змінювати графічні та текстові елементи або додавати нові заборонено.

Контакти для медіа

Людмила Паламар
Керівниця проєктів з поведінкових комунікацій
Електронна пошта: lpalamar@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  FacebookInstagram Twitter та TikTok.