Спільно Кемп в Ужгороді: 9 серпня в місті стартував літній простір для дітей та молоді

09 Серпень 2022
image
UNICEF

З 9 серпня в Ужгороді розпочався третій Спільно Кемп. Це літній простір для дітей та молоді, організований ГО “Культурна платформа Закарпаття” за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Закарпатської ОВА та Ужгородської міської ради. Тут діти та молодь спільно знаходять нових друзів, навчаються, розважаються та стають частиною креативної спільноти.

В Іршавській громаді більше 3 000 дітей відвідали Спільно Кемп у липніі. Загалом за два літніх місяці вже понад 5 000 дітей, молоді та жителів Закарпаття з 26 громад стали учасниками Спільно Кемпу та навчились створювати власні історії, відео, бути режисерами, акторами, журналістами, дизайнерами, пожежниками та мерами, а також дізнались про здорове харчування, демократію, рівність, гігієну, щеплення, мінну безпеку, збереження довкілля та багато іншого. 

image
UNICEF

Третій Спільно Кемп запрошує всіх бажаючих дітей та молодь з Ужгородської, Холмківської, Сюртівської, Оноківської, Баранинської та Середняньскої громад від 7 до 17 років. У серпні для них паралельно діятимуть основна та відкрита програма.

Основна програма передбачає 3 групи учасників (7-10 років, 11-14 років, 15-17 років) по 26 людей. Заняття для кожної групи проходитимуть тричі на тиждень. Фізична присутність обов'язкова. Учасники разом з менторами-фахівцями дізнаються нюанси різних професій, а також навчаться створювати фото, відео, репортажі, дизайни та музику на суспільно-важливі теми. Участь в основній програмі безкоштовна. Для участі в основній програмі необхідна реєстрація, подати заявку можна за посиланням https://bit.ly/spilnocamp  до 20:00 11 серпня. 

Відкрита програма Спільно Кемпу стартує 9 серпня для всіх бажаючих, в тому числі батьків і жителів громади. В її рамках відбудеться низка лекцій, воркшопів, кінопереглядів та ігор, повʼязані з актуальними соціальними темами — демократія та рівність, культурні коди, свідоме споживання, здоровʼя та інші. 

Серед запланованих заходів також — кіновечори за підтримки Планети Кіно та спортивна ліга разом з всеукраїнським рухом Олександра Педана “Junior”. Також діти та молодь зможуть прийняти участь у  волонтерських заходах, спрямованих на підтримку громади. 

Актуальна інформація, а також розклад відкритої програми Спільно Кемпу — у Instagram, Viber- і Telegram-групах Спільно Кемпу — cultpz_org, bit.ly/3ag65Xd, t.me/spilnocamp, а також на сторінках ЮНІСЕФ у Instagram, TikTok та Facebook.

Контакти для медіа

Світлана Кісільова
Консультантка з комунікацій
ЮНІСЕФ Україна
Електронна пошта: skisilova@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  FacebookInstagram Twitter та TikTok.