Спільно Кемп: у Закарпатті відкрито літній простір для дітей та молоді від ЮНІСЕФ та ГО “Культурна платформа Закарпаття”

05 Червень 2022
image
UNICEF

5 червня у Закарпатті відкрився перший літній простір для дітей та молоді 7-17 років. В його рамках учасники знаходять нових друзів, вчаться, грають і проводять час із користю. В червні Спільно Кемп працюватиме у Сваляві, в липні — в Хусті, а серпні — в Берегові. У кожному з міст Кемп проведе 3 тижні з основною та відкритою програмою. Спільно Кемп організований ГО “Культурна платформа Закарпаття” за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні у співпраці з Закарпатською обласною військовою адміністрацією та місцевими органами влади.  

Спільно Кемп об'єднує місцевих і внутрішньо переміщених дітей та молодь у відкритому та інклюзивному просторі. Для цього організовано дві програми: основна для учасників від 7 до 17 років та відкрита для всіх дітей, молоді та батьків.

Щоденна відкрита програма з 5 червня містить лекції, воркшопи, кіноперегляди, ігри щодо демократії, урбанізму, інклюзивності, науки, культури, мінної безпеки, медіаграмотності тощо. Крім того, учасники Спільно Кемпу на практиці долучаться до життя громади та волонтерської діяльності. 

Основна програма стартує 11 червня. Вона розрахована на три вікові групи: 7-10 років, 11-14 років, 15-17 років. Протягом трьох тижнів учасники дізнаються про соціальні та життєво важливі теми: піклування про себе, здорові звички, екологічні проблеми, вирішувані тут і зараз, свідоме споживання тощо. Опанувавши кожну з тем, учасники створять про неї графічний, відео- та фотоконтент. Зареєструватись на основну програму можна за посиланням до 20:00, 8 червня 2022 р.

В липні Спільно Кемп працюватиме в Хусті, а в серпні — в Берегові. У кожному з міст Кемп триватиме три тижні.

Пильнуйте події та заходи Спільно Кемпу на сторінках ЮНІСЕФ у Instagram, TikTok та Facebook та у Telegram-групі Спільно Кемпу t.me/spilnocamp.

 

Контакти для медіа

Світлана Кісільова
Консультантка з комунікацій
ЮНІСЕФ Україна
Електронна пошта: skisilova@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  FacebookInstagram Twitter та TikTok.