Новий чатбот “Спільно для вчителів” – особистий помічник вчителів у кризовий час

20 Грудень 2022
Image
ЮНІСЕФ

Чатбот “Спільно для вчителів” створений допомагати освітянам під час різного роду криз у час війни. Інструмент містить корисні посилання з підтримки власного ментального здоровʼя, навчальні практики роботи з учнями, а також простір для нотаток про психологічний стан школярів. Розробила освітня організація “Навчай для України” за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в рамках ініціативи “Спільно до навчання”.
 

Чатбот включає 4 основних розділи:

  • “Мої спостереження”: зручний запис нотаток про психологічний стан учнів. Доступні уже заздалегідь підготовлені характеристики від психологів, які сигналізують проблемні аспекти психологічного стану школярів.
  • “Картка учня”: розділ містить усю інформацію, яку вчителі вказали у категорії “Мої спостереження”. Тут зручно відстежувати динаміку записів та характеристик. Аби не забувати занотовувати — можна налаштувати індивідуальні сповіщення з нагадуванням.
  • “Корисні посилання”: онлайн-курси, статті від психологів, відео та пізнавальні вебінари — відтепер усі навчальні ресурси для вчителів в єдиному місці та завжди під рукою. 
  • “Швидкі поради”: розділ містить корисні методики, як оперативно діяти під час кризи на уроці та як підтримати себе. 

“Нам важливо було розробити інструмент психологічної підтримки, який завжди буде під рукою у вчителя. Часи такі, що хтось не може приєднатись до вебінарів, у когось відсутня електроенергія, щоб переглянути онлайн-курс. Команда “Навчай для України” дуже добре розуміє ці труднощі. Бот у мобільному телефоні простий у користуванні, не потребує надшвидкого інтернету і попередньо проходив тестування з врахуванням відгуків та досвіду вчителів. Саме ці пріоритети ми ставили для себе, аби цей інструмент був дійсно корисним для освітян, — прокоментувала чатбот менеджерка проєкту “Спільно для вчителів” у “Навчай для України”, Соломія Бойкович.

У рамках ініціативи “Спільно до навчання” команда освітньої організації “Навчай для України” також реалізувала онлайн-курс “Сміливі навчати”, серію вебінарів психологічної допомоги, курс для Інститутів післядипломної педагогічної освіти та очні візити у школи. Команда фіналізувала цей проєкт розробкою чатботу “Спільно для вчителів”, який завжди буде під рукою у мобільному телефоні та не потребує значних зусиль у користуванні. 

 

Чатбот доступний у Viber та у Telegram. Щоб скористатись ним — потрібно просто перейти за посиланням і натиснути кнопку “Розпочати” і далі слідувати підказкам.

👉 Telegram: https://t.me/SpilnoTeacherBot
👉 Viber: https://bit.ly/SpilnoBot_Viber

Детальну інструкцію користування можна переглянути у графічному та відеоформаті:

“Навчай для України”

Контакти для медіа

Світлана Кісільова
Консультантка з комунікацій
ЮНІСЕФ Україна
Електронна пошта: skisilova@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  FacebookInstagram Twitter та TikTok.