Соціальні працівники отримали засоби захисту у рамках проекту Міністерства соціальної політики та ЮНІСЕФ

30 Липень 2020
image
UNICEF

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та громадська спілка «Українська мережа за права дитини»  передали засоби індивідуального захисту для соціальних працівників п’яти областей України. Допомога надається у рамках спільного проекту Міністерства соціальної політики, ЮНІСЕФ та “Української мережі за права дитини”. Задача проекту - посилити систему соціального захисту дітей та їхніх сімей в умовах пандемії. 

Засоби індивідуального захисту для безпечної роботи із сім’ями та дітьми під час COVID-19 отримали більше 2 000 фахівців з соціальної роботи та спеціалістів служб у справах дітей. Кожен набір розрахований на 2 місяці використання і містить медичні маски, нітрилові рукавички, антисептик та бахіли. 

Проект діє на території Волинської, Дніпропетровської, Миколаївської, Полтавської та Харківської областей. Саме у цих областях найвища кількість вразливих сімей, куди через пандемію з інтернатних закладів повернулися діти.

Відсутність засобів індивідуального захисту для соціальних працівників ускладнювала моніторинг цих сімей. Крім медичного захисту, проект надаватиме також професійну підтримку для соціальних працівників та гуманітарну допомогу сім’ям, відповідно до індивідуальних потреб.

image

У ході проекту навчальну підтримку отримають більше 600 соціальних працівників, під соціальним супроводом яких перебуватиме 5 000 сімей, в які повернулись діти з інтернатів. 

Найкращі практики реінтеграції дітей у сім’ї, напрацьовані в ході проекту у пілотних регіонах, планують розширити на всю Україну. Одним з результатів проекту стане підготовка рекомендацій до 5 регіональних планів реалізації реформи з трансформації інтернатних закладів (ДІ - реформа). Також за результатами проекту будуть запропоновані зміни до нормативно-правових актів, які стосуються реформи деінституціалізації.

Детальніше про проект читайте за посиланням.

Контакти для медіа

Ніна Сорокопуд
Спеціалістка з комунікацій
ЮНІСЕФ в Україні
Тел: +380503129679
Електронна пошта: nsorokopud@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Більш детальну інформацію про ЮНІСЕФ та його роботу з дітьми можна знайти на сайті www.unicef.org.

Підтримуйте ЮНІСЕФ у Twitter та Facebook