Набір‌ ‌на‌ ‌онлайн-програму‌ ‌«Соціальні‌ ‌мережі‌ ‌для‌ ‌медиків‌ ‌ та‌ ‌дослідників.‌ ‌Як‌ ‌популяризувати‌ ‌медицину‌ ‌та‌ ‌науку‌ ‌ онлайн?»‌

27 Листопад 2020
image
UNICEF

Український католицький університет спільно із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) оголошують набір на короткострокову онлайн-програму «Соціальні мережі для медиків та дослідників. Як популяризувати медицину та науку онлайн?».

В часи пандемії COVID-19  до медиків та дослідників прикута особлива увага суспільства. Вони стають героями новин та телевізійних сюжетів, а за їх профілями у соцмережах стежать не тільки колеги, але і пацієнти, волонтери, журналісти. Все більше людей дізнаються про наукові та медичні новини із соціальних медіа, і дуже важливо, щоби точна та вичерпна інформація про COVID-19, вакцинацію та інші теми була доступна якнайширшому колу читачів. Програма «Соціальні мережі для медиків та дослідників» є відповіддю на ці виклики. 

Навчальна програма складатиметься з семи тематичних модулів і триватиме з 8 грудня 2020 до 11 лютого 2021 та відбуватиметься онлайн. Тренерами стануть викладачі Школи журналістики і комунікацій УКУ та експерти зі сторітелінгу, візуалізації контенту, побудови бренду, каналів соціальних медіа, інструментів просування в онлайні, стратегічних комунікацій, розробки контент-плану та вимірювання ефективності комунікацій. 

Між навчальними модулями учасники одразу застосовувати нові знання для просування власних сторінок у соціальних медіа, братимуть участь у менторських сесіях, на яких отримають зворотній зв'язок від експертів програми.

Участь у навчальній програмі безкоштовна, за умови реєстрації та проходження конкурсного відбору. Детальнішу інформацію про програму, умови участі та реєстраційну форму можна знайти на сайті: llc.ucu.edu.ua/crm. Реєстрація закінчується о 18:00 3 грудня 2020 року. 

Програма реалізована за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine.

 

Контакти для медіа

Ніна Сорокопуд
Керівниця відділу комунікацій
ЮНІСЕФ в Україні
Тел: +380675050056
Електронна пошта: nsorokopud@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  Facebook, Instagram Twitter та TikTok.