Сім'я Марлі “переосмислить” знаковий хіт One Love Боба Марлі на підтримку ЮНІСЕФ

Перезапис знакового гімну підтримає кампанію ЮНІСЕФ Reimagine. Це глобальний заклик до збору коштів, щоб відеагувати, відновити та переосмислити світ після COVID-19 заради дітей.

09 Липень 2020
image
UNICEF

Нью-Йорк – Члени сім'ї Боба Марлі заново переосмислять знаковий гімн музиканта "One Love", щоб підтримати зусилля ЮНІСЕФ над переосмисленням більш чесного та справедливого світу для дітей, життя яких перевернулося через пандемію COVID-19.

17 липня Tuff Gong International та Amplified Music випустять нову версію пісні. Усі надходження від пісні та пов’язаних із нею заходів будуть безпосередньо підтримувати Reimagine, глобальну кампанію ЮНІСЕФ покликану запобігти перетворенню пандемії COVID-19 у тривалу кризу для дітей та забезпечувати те, щоб світ після пандемії був більш справедливим та рівноправним для кожної дитини.

Від сьогодні, бренд ювелірних виробів та глобальний партнер ЮНІСЕФ Pandora подвоюватиме кожен долар, пожертуваний громадськістю на “One Love”, у рамках загальної підтримки кампанії на 1 мільйон доларів США.

“Понад сорок років тому мій батько написав “One Love”, пісню про єдність, мир і всезагальну  любов тоді, коли у світі було багато неприємностей. Навіть у той час, коли ми не зможемо зібратися разом, його повідомлення залишається актуальним і сьогодні, ми можемо пережити цю глобальну кризу, якщо об'єднаємося разом через одну любов і одне серце”, — сказала Седелла Марлі.

Записана у 1977 році Бобом Марлі та the Wailers, “One Love (People Get Ready)” є знаковою піснею для мільйонів людей по всьому світу з її вічним закликом до єднання. Переосмислена версія пісні стане справжнім глобальним гімном 2020 року за участю членів родини Марлі, відомих музикантів з усіх куточків земної кулі, артистів з конфліктних зон у всьому світі та дітей, які живуть у вразливих громадах.

“”One Love” прямо говорить про одну ключову правду про цю пандемію: наша найкраща надія перемогти COVID-19 та переосмислити світ із більшим рівноправ’ям та меншою дискримінацією для дітей — це глобальна солідарність та співпраця”, — сказала виконавча директорка ЮНІСЕФ Генрієтта Форе. “Ми раді, що родина Марлі разом з Pandora надали свою щедру підтримку, творчість та любов, щоб допомогти найвразливішим дітям”.

COVID-19 перевернув життя дітей у всьому світі та виявив кричущу нерівність усередині країн та поза їхніми межами. За підрахунками ЮНІСЕФ, протягом наступних шести місяців, поки пандемія COVID-19 продовжуватиме ослаблювати системи охорони здоров’я та порушувати надання регулярної медичної допомоги, додатково 6000 дітей може втрачати життя щодня з причин, які можна попередити. Майже всі з них (понад 90%) із країн із низьким та середнім рівнем доходів. 

Діти також надзвичайно вразливі до непрямих наслідків COVID-19, таких як закриття шкіл, нестача продуктів харчування, обмежений доступ до основної медичної допомоги та перебої в ланцюгах медичних постачань.

У відповідь на це ЮНІСЕФ запустив Reimagine — терміновий заклик до урядів, громадськості, донорів та приватного сектору долучитися до ЮНІСЕФ у прагненні реагувати, відновлювати та переосмислювати світ, котрий нині охоплений коронавірусом.

Гроші, зібрані завдяки “One Love” для Reimagine, допоможуть ЮНІСЕФ реагувати на нагальні потреби, забезпечуючи милом, масками, рукавичками, гігієнічними наборами, захисними засобами та життєзабезпечувальною інформацією дітей та їхні сім'ї; підтримувати короткострокові заходи з відновлення, у тому числі освіти, захисту та охорони здоров’я; і подальшу роботу ЮНІСЕФ над переосмисленням більш чесного і справедливого світу для дітей.

Для підтримки пісні на соціальній платформі TikTok буде організована спеціальна подія та челендж для шанувальників у період її запуску. Додаткові деталі будуть надані згодом.

“У нас є унікальна можливість накреслити світліше майбутнє для дітей та молоді, які, швидше за все, зазнають довгострокових наслідків пандемії”, —  сказала Форе. “Від припинення насильства, несправедливості та дискримінації, до побудови більше чесного та справедливого суспільства, молоді люди заявили свою позицію гучно і зрозуміло. Настав час для решти світу почути це”.

##

Щоб отримати детальнішу інформацію та підтримати ініціативу, відвідайте: unicef.org/one-love 

З 9 липня 2020 до 31 серпня 2020, ювелірний бренд Pandora буде подвоювати кожен долар, пожертвуваний громадськістю на активацію “One Love”, надаючи загальний внесок у 1 мільйон доларів США на підтримку кампанії ЮНІСЕФ.

 

Контакти для медіа

Ніна Сорокопуд
Спеціалістка з комунікацій
ЮНІСЕФ в Україні
Тел: +380503129679
Електронна пошта: nsorokopud@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Більш детальну інформацію про ЮНІСЕФ та його роботу з дітьми можна знайти на сайті www.unicef.org.

Підтримуйте ЮНІСЕФ у Twitter та Facebook