Понад пів мільйона українців отримали грошову допомогу від ЮНІСЕФ “Спільно”

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні протягом чотирьох місяців програми надав грошову допомогу 535 000 українців, серед яких 331 000 дітей, зокрема 33 000 дітей з інвалідністю.

09 Серпень 2022
image
UNICEF

Програми грошової допомоги від ЮНІСЕФ “Спільно” — це підтримка багатодітних українських сімей під час війни. ЮНІСЕФ надає допомогу родинам, які мають трьох і більше дітей до 18 років або принаймні одну дитину з інвалідністю до 18 років. 

Родини отримали одноразову виплату до 33 300 грн на домогосподарство залежно від кількості членів сім'ї з дітьми. З 31 березня ЮНІСЕФ здійснив перекази на загальну суму понад 117 млн дол. прямим переказом на рахунки українців.

Реєстрація на програму на register.unicef.org. Це єдиний офіційний сайт реєстрації онлайн на програму грошової допомоги. У Житомирській, Київській, Кіровоградській та Одеській областях соціальні працівники у громадах персонально реєструють родини, відповідні критеріям програми, якщо вони не можуть зареєструватися самостійно.

Програма грошової допомоги «Спільно» від ЮНІСЕФ стала можливою завдяки фінансуванню Європейського Союзу, уряду Італії, Шведської агенції міжнародного розвитку (SIDA) та Центрального фонду  реагування на надзвичайні ситуації (CERF).

 

Контакти для медіа

Ніна Сорокопуд
Керівниця відділу комунікацій
ЮНІСЕФ в Україні
Електронна пошта: nsorokopud@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  FacebookInstagram Twitter та TikTok.