Запрацював інформаційний портал для українського бізнесу про COVID-19, вакцинацію та здоров’я

20 Квітень 2021

Сьогодні Європейська Бізнес Асоціація (ЕВА) та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) запустили інформаційний портал COVID-19 Business Info, на якому зібрана  достовірна інформація про COVID-19, вакцинацію та здоров’я. 

  • Яка вакцина доступна наразі в Україні? 
  • Як організувати вакцинацію у своєму колективі?
  • Чи буде доступна вакцина для комерційних закупівель?
  • Чи існують особливі умови для вакцинації?
  • Який принцип дії тієї чи іншої вакцини?

Відповіді на ці та інші запитання, що хвилюють український бізнес, тепер доступні одному місці. На спільному інформаційному майданчику зібрані поради від експертів ЮНІСЕФ, офіційні матеріали від Міністерства охорони здоров'я (МОЗ) та Центру громадського здоров’я (ЦГЗ).

На порталі є можливість переглянути відео з експертами, завантажити готові макети, які кожен роботодавець може адаптувати і використовувати для внутрішньої комунікації зі своїми колегами та співробітниками, а також знайти відповіді на часті запитання, які спеціально для платформи підготував Комунікаційний центр при ЦГЗ.

Інформаційна платформа розроблена за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Контакти для медіа

Ніна Сорокопуд
Керівниця відділу комунікацій
ЮНІСЕФ в Україні
Тел: +380675050056
Електронна пошта: nsorokopud@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  Facebook, Instagram Twitter та TikTok.