Уряд Японії у партнерстві з ЮНІСЕФ надає гуманітарну допомогу для 400 тисяч українських дітей

13 Лютий 2023
Image
UNICEF

Київ, 6 лютого, 2023 — Уряд Японії виділив для ЮНІСЕФ додаткові $21,26 млн на екстрену допомогу 400 тисячам українських дітей, зокрема малечі, розлученій зі своїми сім'ями, та дітям з інвалідністю.

Допомогу від японського уряду надано в межах всебічної підтримки,  зокрема забезпечення інтегрованих соціальних послуг, як-от освіта, охорона здоров'я, санітарія та гігієна, для дітей та їхніх родин, які постраждали від війни. 

ЮНІСЕФ передасть школам набори засобів захисту та навчальні матеріали, доставить необхідні медикаменти та вакцини до лікарень, постачатиме питну воду, а також засоби санітарії та гігієни населенню. Крім того, ЮНІСЕФ підтримуватиме служби захисту дітей та установи соціального захисту.

«Діти та люди із вразливих категорій потерпають через війну найбільше. Саме тому надання постраждалим послуг охорони здоров'я, освіти, водопостачання та санітарії, а також захисту — це нагальні завдання. Японія планує й надалі підтримувати дітей та інші вразливі верстви населення», — заявив посол Японії в Україні Мацуда Кунінорі.

Image
UNICEF

Протягом перших восьми місяців повномасштабної війни партнерство уряду Японії та ЮНІСЕФ забезпечило оперативну гуманітарну відповідь. Налагоджене фінансування має величезне значення для безперервної гуманітарної допомоги.

«Війна в Україні має руйнівний вплив на всі аспекти життя дітей. Близько 2,1 мільйона дітей по всій країні потребують послуг із соціально-правового захисту. Ми щиро вдячні уряду Японії за цей надзвичайно важливий і своєчасний внесок. Українським дітям потрібно якнайшвидше повернутися до нормального життя, а це неможливо, доки триває війна. Проте це фінансування дає нам змогу задовольнити поточні та нові гуманітарні потреби близько 400 тисяч дітей в Україні, і ці потреби критично важливі», — сказав Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін

Контакти для медіа

Олександра Буринська
Спеціалістка з комунікацій
ЮНІСЕФ Україна
Електронна пошта: oburynska@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  FacebookInstagram Twitter та TikTok.