Спільно з німецьким Банком розвитку KfW уряд Німеччини обʼєднує зусилля з ЮНІСЕФ задля відновлення соціальних послуг для дітей  

23 Грудень 2022
image
UNICEF

Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) розпочинає партнерство з ЮНІСЕФ. Основна задача такого співробітництва — підтримати інтегровані соціальні послуги для дітей та їхніх родин, що постраждали від війни в Україні. Нещодавно партнери підписали нове зобов'язання про виділення 35 млн. євро на підтримку цієї ініціативи. Програма реалізується спільно з Банком розвитку KfW.

Наявне партнерство ЮНІСЕФ та KfW дозволяло Фонду розширювати гуманітарне реагування протягом перших тижнів війни та надавати життєво важливу підтримку. Тепер ЮНІСЕФ також прагне збільшити допомогу та перелік послуг, доступних для внутрішньо переміщених осіб в громадах України.

Проєкт ЮНІСЕФ з надання інтегрованих послуг гарантує, що численні потреби внутрішньо переміщених дітей та сімей, а також приймаючих громад будуть задоволені на локальному рівні.

Партнерство передбачає захист дітей, відновлення освітнього процесу, надання доступу до безпечної води та послуг санітарії та гігієни, а також безперервну роботу системи соціального захисту в Західній та Центральній Україні, у тому числі в Києві. Особлива увага буде приділена районам, де проживає найбільша кількість внутрішньо переміщених осіб.

«ЮНІСЕФ тісно співпрацює з муніципалітетами та партнерами, щоб відновити обʼєкти критично важливої та допоміжної інфраструктури, а також надати дітям доступу до навчання та соціальної активності. Наш досвід демонструє, що діти морально набагато легше переживають травми, повʼязані з війною, якщо їм допомагають скоріше повернутися до школи, зберігати зв’язок зі своїми сім'ями та однолітками, а також відновлювати нормальне життя­. Ми робимо все можливе, щоб це зробити. Ми хочемо подякувати Німеччині та німецькому народу за їхню підтримку на цьому шляху», сказав представник ЮНІСЕФ Мурат Шахін.

Серед найважливіших напрямків співробітництва також участь та розширення прав і можливостей молоді. Так, молоді українці зможуть вдосконалювати власні методи подолання труднощів, розвивати впевненість у собі та ставати активними учасниками у розбудові громади.

Станом на листопад 2022 року, понад 14 млн українців були вимушені залишити свої домівки. Серед них 6,5 млн внутрішньо переміщених осіб, включно з 1,2 млн дітей. Найбільша кількість переміщених людей нині проживає у Західній та Центральній Україні. Це переважно жінки та діти. 

Контакти для медіа

Вікторія Грубась
Спеціалістка з комунікацій
ЮНІСЕФ Україна
Електронна пошта: vhrubas@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  FacebookInstagram Twitter та TikTok.