ЮНІСЕФ та Олена Зеленська визначили напрямки співпраці на 2021 рік

21 Січень 2021
Олена Зеленська на зустрічі із Лоттою Сильвандер
UNICEF

Цього тижня команда Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) на чолі із Лоттою Сильвандер, головою представництва фонду в Україні, провели першу у 2021 році зустріч із першою леді України Оленою Зеленською. На зустрічі сторони обговорили напрямки співпраці на рік, серед яких визначили наступні пріоритети:  

  1. Осучаснення системи харчування у школах.
  2. Гендерна рівність у сфері освіти
  3. Створення безбар’єрного середовища для дітей з метою розбудови соціальної інклюзії.
  4. Поширення здорового способу життя серед дітей та молоді.
  5. Підвищення рівня обізнаності громадськості щодо прав дітей.

«Напрямки моєї програмної діяльності безпосередньо стосуються дітей – їхнього харчування, безбар’єрного розвитку, рівності прав. Тому для мене було дуже важливо заручитися підтримкою ЮНІСЕФ, яка в усьому світі вважається голосом дітей та молоді», – заявила перша леді України.

Зустріч Олени Зеленської та Лотти Сильвандер, представниці ЮНІСЕФ в Україні

 

Зі свого боку представники ЮНІСЕФ наголосили, що можуть надати технічну та аналітичну підтримку у реформі шкільного харчування, підтримати комунікаційну кампанію щодо здорового способу життя, а також поділитися експертизою та досвідом інших країн у побудові безбар’єрного простору в Україні.

«У ці складні часи пандемії діти потребують особливої уваги. Ми раді продовжити співпрацю над важливими програмами, які вплинуть на майбутнє дітей та молоді в Україні.  Підтримка здорового способу життя,  оновлення програм дитячого харчування, соціальна інклюзія та права дітей  - це ті теми, над якими ми будемо працювати разом у новому році», - зазначила пані Лотта Сильвандер, Голова представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Ключові події та вектори співпраці будуть погоджені додатково найближчим часом.

Нагадаємо, 1 липня 2020 року, у День захисту дітей, дружина Президента Олена Зеленська та голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Лотта Сильвандер підписали Меморандум про взаєморозуміння. Документ має на меті сприяти консолідації зусиль першої леді та команди ЮНІСЕФ для досягнення ефективних результатів щодо захисту прав та інтересів дітей у різних сферах.

 

 

 

 

 

Контакти для медіа

Ніна Сорокопуд
Керівник відділу комунікацій
ЮНІСЕФ в Україні
Тел: +380503129679
Електронна пошта: nsorokopud@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  Facebook, Instagram Twitter та TikTok.