ЮНІСЕФ запускає святкову кампанію «Диводій»

Напередодні зимових свят ЮНІСЕФ і Укрпошта запрошують дітей написати та надіслати теплі привітання іншим дітям

04 Грудень 2023
Image
UNICEF

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Укрпоштою розпочинають святкову кампанію «Диводій», щоб хлопчики та дівчатка з усієї країни змогли привітати інших дітей зі святами. Листи можна писати як вдома, так і у спеціальних куточках «Диводій», розташованих у відділеннях Укрпошти по всій Україні. Перший такий куточок уже працює в Головпоштамті в Києві за адресою Хрещатик, 22, а протягом тижня відкриються ще 45 святкових дитячих куточків по всій країні. В деяких з них будуть організовані майстер-класи для малечі з написання листів, оформлення листівок тощо.

«Діти в Україні щодня долають чимало труднощів. Тож давайте допоможемо їм мріяти якомога більше. Ініціатива “Диводій”, яку запустили ЮНІСЕФ та Укрпошта, дає кожній дитині надію на краще майбутнє та дарує відчуття свята», — зазначив голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мунір Мамедзаде.

«Щороку Укрпошта незримо об’єднує тисячі людей по всьому світу, доставляючи листівки, листи та подарунки. Ми не знаємо, чого очікувати у грудні, але знаємо, що можемо привнести самі — трішки дива для кожного. Ми можемо стати Диводіями — для себе, наших знайомих і маленьких незнайомців», — сказав генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.  

Стати Диводієм просто!

  • Потрібно взяти чистий аркуш паперу та написати на ньому святкові побажання, намалювати щось тепле і світле для іншої дитини.
  • Зазначити на конверті «від Диводія» та вказати адресу: вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001, Україна. Поштову марку клеїти не обов’язково. Прохання надсилати лише листи та малюнки.
  • У відділенні Укрпошти вкласти лист у поштову скриньку.

Діти можуть долучитися до кампанії «Диводій» також і онлайн. Для цього потрібно лише завантажити листи та малюнки за цим посиланням.

Дитячі листи збиратимуть з 1 по 15 грудня. А вже з 21 грудня їх буде завантажено в автівки Укрпошти, які вирушать в усі куточки України. Відтак кожен лист знайде свого маленького отримувача.

Контакти для медіа

Олександра Буринська
Спеціалістка з комунікацій
ЮНІСЕФ Україна
Електронна пошта: oburynska@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  FacebookInstagram Twitter та TikTok.