Глобальна кампанія ЮНІСЕФ та Фейсбук до Всесвітнього тижня імунізації

До Всесвітнього тижня імунізації - 23-30 квітня - Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з соціальною мережею Facebook запускає нові тематичні рамки для фотографій профілю на підтримку вакцинації проти COVID-19. 

19 Квітень 2021
image
UNICEF

До Всесвітнього тижня імунізації - 23-30 квітня - Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з соціальною мережею Facebook запускає нові тематичні рамки для фотографій профілю на підтримку вакцинації проти COVID-19.  Україна стане однією перших із 12 країн, де буде розпочнеться кампанія напередодні Всесвітнього тижня імунізації. Надалі кампанія буде розширена для більш ніж 50 країн світу.

Чому важливо залучати Фейсбук користувачів до теми вакцинації від COVID-19?

Дослідження показують, що соціальні норми можуть мати великий вплив на ставлення та поведінку людей щодо тем, пов'язаних зі здоров’ям. Ми знаємо, що люди частіше отримують вакцину, коли бачать, як це робить хтось, кому вони довіряють.

Глобальна кампанія до Всесвітнього тижня іммунізації

Нові рамки для профілів дозволять лідерам думок поділитися своєю позицією на підтримку вакцин проти COVID-19, залучити українців підтримати вакцинацію та побачити, що інші, з ким ви спілкуєтесь онлайн та про кого турбуєтесь, роблять те саме. Протягом наступних декількох тижнів ви побачите у своїй Фейсбук стрічці новин пости ваших друзів, членів родини та людей, за якими ви стежите, які також підтримують вакцинацію проти COVID-19, використавши тематичні рамки. 

Використовуючи рамку,  ви зможете допомогти людям отримати достовірну інформацію про щеплення.

Щоб додати рамку "Вакцинуймося" або "Мене вакциновано від COVID19" до зображення профілю, необхідно перейти за посиланням www.facebook.com/profilepicframes та вибрати рамку зі списку запропонованих.

image

 

Рекомендований текст для посту із закликом приєднатися до глобальної ініціативи Facebok and ЮНІСЕФ

  • Приєднуйтесь до Всесвітнього тижня імунізації разом з @unicef_ukraine, щоб підтримати вакцинацію проти COVID-19. Додавайте рамку «Вакцимуймося!» (або «Мене вакциновано від COVID-19») до свого профілю на Facebook та розкажи про це своїм друзям!

              Обов'язково додайте хештеги: #vaccinated #явакцинуюсь 

Пости з такими хештегами отримають додаткове просування через алгоритм ФБ. Завдяки партнерству між Фейсбук та ЮНІСЕФ, їх побачить більша кількість користувачів ФБ.

Більше про проект Encourage Your Friends to Get a COVID-19 Vaccine - About Facebook (fb.com) 

Контакти для медіа

Ніна Сорокопуд
Керівниця відділу комунікацій
ЮНІСЕФ в Україні
Тел: +380675050056
Електронна пошта: nsorokopud@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  Facebook, Instagram Twitter та TikTok.