ЮНІСЕФ створює міжнародну спільноту українських освітян та соцпрацівників

Освітян та соціальних працівників і працівниць, які через війну виїхали за кордон, запрошують доєднатися до міжнародної спільноти українських спеціалістів.

26 березня 2022
image
UNICEF

Щоб підтримати розвиток та освіту українських дітей, які через війну опинилися за кордоном, ЮНІСЕФ розпочинає збір інформації освітян та соцпрацівників, які вимушено залишили Україну, але вже готові повернутися до роботи у країні свого тимчасового перебування. 

Українських спеціалістів, які мають можливість навчати та піклуватися про дітей, що виїхали за кордон через війну в Україні, запрошують залишити інформацію про себе і в такий спосіб приєднатися до ініціативи. Краще розуміння їхньої кількості та місцезнаходження допоможе місцевим органам влади, міжнародним та неурядовим організаціям ефективно організувати допомогу українським дітям. Якщо ви готові долучитися, потрібно:

– перейти за посиланням https://bit.ly/3NitJRw;

– заповнити анкету;

– дочекатися зворотного зв’язку.

Допомагаючи дітям продовжувати здобувати освіту та розвиватися, самі спеціалісти водночас підтримуватимуть особистий професійний розвиток. 

Заповнення анкети не гарантує миттєвого зворотного зв’язку чи нового робочого місця. Передусім зібрані дані нададуть можливість зрозуміти, де перебувають фахівці з України, для подальшої координації процесів адаптації людей на місцях їхнього тимчасового перебування.

 

Контакти для медіа

Людмила Паламар
Керівниця проєктів з поведінкових комунікацій
Електронна пошта: lpalamar@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  FacebookInstagram Twitter та TikTok.