Проєкт ЕКО ПЛЮСПЛЮС з’явився на платформі ЮНІСЕФ Learning Passport

09 Червень 2021

У травні 2021 року проєкт ЕКО ПЛЮСПЛЮС від телеканалу ПЛЮСПЛЮС групи 1+1 media став доступним на освітній платформі ЮНІСЕФ Learning Passport. Це вже другий проєкт у напрямку дитячої освіти, який розміщено на платформі.

ЕКО ПЛЮСПЛЮС піднімає надзвичайно важливе питання нашого часу – стале споживання та використання ресурсів. «Від самої ідеї до реалізації проєкту ЕКО ПЛЮСПЛЮС ми розуміли, що епізоди на тему екозвичок, переробки або економного використання води та електроенергії не зможуть залишити байдужими ані дорослих, ані дітей. Ми завжди раді ділитися освітніми матеріалами власного виробництва, адже закладаємо у них як інформативну, так і інтерактивну та жваву складову отримання знань», – коментує Іванна Найда, генеральна продюсерка нішевих каналів 1+1 media.

Нагадаємо, що прем’єра анімаційного серіалу ЕКО ПЛЮСПЛЮС відбулася у жовтні 2020 року. Протягом року проєкт було інтегровано у серію активностей та кампаній на екологічну тематику в Україні, надаючи їй першочергове значення як з боку держави, так і з боку населення.  

Освітня платформа Learning Passport – це онлайн-бібліотека матеріалів для неформальної та формальної освіти, яка має на меті покращити доступ учасників освітнього процесу до високоякісної безперервної освіти, що набуває особливої актуальності у період дистанційного навчання.

«Пандемія COVID-19 негативно вплинула на життя дітей, зокрема на їхній доступ до освіти. Наразі все більше дітей навчаються онлайн і ми спостерігаємо брак якісних інтерактивних навчальних матеріалів, що є дуже актуальними особливо для учнів початкової школи. Ми з радістю співпрацюємо з телеканалом ПЛЮСПЛЮС і розміщуємо його контент на нашій освітній платформі Learning Passport», – зазначила Лотта Сильвандер, Голова представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Контакти для медіа

Ніна Сорокопуд
Керівниця відділу комунікацій
ЮНІСЕФ в Україні
Тел: +380675050056
Електронна пошта: nsorokopud@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  Facebook, Instagram Twitter та TikTok.

Learning Passport – глобальна платформа освітніх матеріалів ЮНІСЕФ та Microsoft, яка впроваджується в Україні у співпраці із Українським інститутом розвитку освіти. Платформа перебуватиме у відкритому доступі та буде простою і зручною для користування серед вчителів, учнів, студентів та батьків дітей дошкільного віку, а також міститиме матеріали, адаптовані чи/та створені для дітей з особливими освітніми потребами. https://ukraine.learningpassport.unicef.org

ЕКО ПЛЮСПЛЮС – соціально-виразний, анімаційний проєкт телеканалу ПЛЮСПЛЮС про екологію та захист довкілля. За допомогою анімації та легкою, доступною для сприйняття дитиною мовою, ЕКО ПЛЮСПЛЮС розповідає про важливі екологічні проблеми сучасності.

ПЛЮСПЛЮС – анімаційний, розважально-пізнавальний телеканал для сімей з дітьми дошкільного та шкільного віку. ПЛЮСПЛЮС – це продукти власного виробництва, найкраще зі світової анімації, улюблені Disney, Nickelodeon, а також розвиваючі та пізнавальні мультфільми. Телеканал входить до складу групи 1+1 media.