19 команд із 15 регіонів України зможуть надавати послугу раннього втручання

23 Листопад 2022
Image
Центр Джерело

Завершився відбір організацій для участі у проєкті від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Центру Джерело щодо підготовки команд раннього втручання (РВ). Проєкт впроваджується за підтримки Міністерства соціальної політики України.

Протягом восьми місяців представники 19 організацій з комунального та громадського секторів навчатимуться надавати послугу раннього втручання сім’ям із дітьми раннього віку.

Загалом 300 кандидатів із 15 областей подали заявки на участь у проєкті. Перелік організацій, які пройшли відбір, можна подивитися за посиланням.

Проєкт охопить Львівську, Івано-Франківську, Тернопільську, Черкаську, Закарпатську, Київську, Полтавську, Вінницьку, Житомирську, Хмельницьку, Дніпропетровську, Харківську, Сумську, Кіровоградську та Чернігівську області.

Учасники отримають навички роботи у сімейно-центрованій моделі РВ, опанують підходи роботи з сім‘ями як партнерами та дізнаються про новітні моделі командної взаємодії фахівців РВ. Тренінги проводитимуть сертифіковані тренери з раннього втручання БФ «Інститут раннього втручання» (Харків) та Центру Джерело (Львів).

Крім того, під час навчання учасники зможуть розпочати роботу з сім’ями та надавати послугу раннього втручання, а також отримати супервізійну підтримку та  обмінюватися професійним досвідом із колегами з інших команд.

Раннє втручання (РВ) — це комплексна послуга, спрямована на покращення розвитку малюка та підвищення якості життя сім'ї. Клієнтами послуги стають сім'ї з дітьми від народження до чотирьох років із порушеннями розвитку або ризиком виникнення таких порушень.


Проєкт впроваджується в межах «СПІЛЬНО» — програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), покликаної об’єднати зусилля з урядом, місцевими органами влади, громадським сектором та бізнес-партнерами, щоби надати мультисекторальну допомогу сім’ям із дітьми.

Проєкт реалізуються за підтримки уряду Японії, Німецького Уряду через Німецький Банк Розвитку (KfW).

Контакти для медіа

Ольга Пришко
Спеціалістка з комунікацій
ЮНІСЕФ в Україні
Електронна пошта: opryshko@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  FacebookInstagram Twitter та TikTok.