ЮНІСЕФ Україна разом з партнерами навчить молодь розвивати соціальні відеопроєкти

09 Квітень 2021
image
UNICEF

У межах проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Розбудова спроможності та залучення громади у відповідь на інфодемію Covid-19», який реалізовує Український католицький університет за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID Україна, стартує безплатний онлайн-курс “Digital Challengers”, який навчить молодь розвивати соціальні відеопроєкти на YouTube та TikTok

Блогери давно стали лідерами думок і створюють тренди у суспільному житті та поведінці, а курсів, які пропонують зробити кожного успішним і навчити швидко монетизувати YouTube-канал, — безліч. У більшості випадків вони обмежуються комерційними темами й орієнтовані на дорослих. А до розмови про справді важливі проблеми рідко запрошують молодь та підлітків. Онлайн курс «Digital Challengers» хоче зламати ці стереотипи та дати можливість молоді говорити на важливі теми від свого імені.

В Україні більше 10.5 мільйонів молоді(1), котра має потенціал створювати новий інклюзивний діалог з однолітками та розвивати безпечні цифрові медіапродукти в інтернет середовищі, використовуючи тренди соціальних медіа та експертні знання від кращих діджитал-практиків українського медіапростору.

Онлайн-курс «Digital Challengers» — це 10 тижнів навчання під кураторством професійних менторів Цитрус Академії, Українського Католицького Університету та зустрічі з відомими блогерами.

На відміну від інших курсів, які орієнтуються на комерційний блогінг, «Digital Challengers» дасть можливість молоді віком 14-22 площадку для реалізації власного цифрового медіапроекту з важливою для суспільства ідею та практичні знання про те, як створювати медіапроєкти заради соціальних змін від екоактивізму до здорового способу життя та громадського активізму.   

Більше 20-ти учасників з усієї України будуть розвивати навички сторітелінгу,  вдосконалювати свою цифрову грамотність, і вивчати принципи створення медійного проєкту з нуля з точки зору організації та логістики.

Наприкінці курсу молодь зуміє створювати відеоблоги, говорячи відверто на соціальні теми та знатиме, як захистити свою онлайн-безпеку в інтернеті; дізнається, як вести свій блог і не стати жертвою кібербулінгу, та що потрібно для створення безпечного цифрового медіапродукту, котрий допоможе одноліткам відрізняти фейки на маніпуляції у потоці інформації.    

Між навчальними модулями учасники одразу будуть застосовувати нові знання для просування власних відеоблогів у соціальних медіа та братимуть участь у менторських сесіях, на яких отримають зворотний зв'язок від експертів програми.

Навчання на курсі безплатне, проте щоб пройти відбір, потрібно до 21 квітня заповнити анкету, зняти коротке відео про себе і свої інтереси та розповісти в мотиваційному листі, який проєкт ви хочете втілити та чому. Після завершення навчання ЮНІСЕФ співпрацюватиме з найкращими блогерами, котрі стануть контент-амбасадорами ЮНІСЕФ та отримають можливість долучатись до створення комунікаційних кампаній,  присвячених темам правам дітей та молоді в Україні та світі.

Більше інформації — на сторінці курсу: http://llc.ucu.edu.ua/digitalchallengers

Контакти для медіа

Ніна Сорокопуд
Керівниця відділу комунікацій
ЮНІСЕФ в Україні
Тел: +380675050056
Електронна пошта: nsorokopud@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  Facebook, Instagram Twitter та TikTok.