Citi в Україні допомагає ЮНІСЕФ забезпечувати критично важливі послуги для українських дітей

06 березня 2024
Image
UNICEF

У грудні 2023 року Citi та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) розпочали співпрацю, щоб забезпечити доступ до охорони здоров'я для кожної дитини в Україні. Citi пожертвував $1,1 млн на впровадження спеціальної програми ЮНІСЕФ. Ці кошти будуть спрямовані на покращення медичних послуг для немовлят та їхніх матерів, а також на підтримку планової імунізації.

Завдяки підтримці Citi ЮНІСЕФ має можливість оперативно реагувати на гуманітарні потреби найбільш вразливих дітей та матерів, які постраждали від війни в Україні. В межах ініціативи, що триватиме півтора року, надаватимуться покращені медичні послуги та підтримка новонародженим та їхнім матерям, а також забезпечуватиметься доступ до вакцин по всій Україні, особливо у прифронтових районах. 

«Після двох років повномасштабної війни в Україні вкрай важливо посилити медичну допомогу цивільному населенню, — заявив директор Citi в Україні Александер Мак-Уортер. — Діти — це вразлива категорія населення, особливо ті з них, що живуть у віддалених або прифронтових районах, а отже, мають обмежений доступ до медичної допомоги. Ми пишаємося тим, що підтримуємо зусилля ЮНІСЕФ, і впевнені, що це значно покращить життя дітей». 

«Доступ до якісної медичної допомоги забезпечує кращий старт у житті для дітей та визначає їхнє благополуччя в довгостроковій перспективі. Попри виклики, пов’язані із війною, ЮНІСЕФ й надалі надає ранньому розвитку дітей та доступності медичних послуг для сімей із маленькими дітьми пріоритет у своїй діяльності. Ми вдячні Citi за підтримку наших спільних цілей», — сказав Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мунір Мамедзаде. 

Початок повномасштабної війни в лютому 2022 року мав руйнівний вплив на добробут цивільного населення. Citi разом із ЮНІСЕФ націлені підтримувати постраждалі громади в Україні. З лютого 2022 року Citi та Фонд Citi пожертвували понад $4,5 млн на підтримку гуманітарних зусиль, зокрема відновлення шкіл, надання юридичних та психосоціальних консультацій жінкам, а також допомогу переміщеним українцям у пошуку безпечного притулку за кордоном. 

 

Про Citi в Україні

Citi Україна є частиною Citigroup — одного з чотирьох найбільших банків США за розміром активів. Ми працюємо в Україні вже понад 25 років. Наша пропозиція охоплює всі аспекти управління готівкою та ліквідністю, торговельні послуги та фінанси, казначейські послуги, корпоративні фінанси та кредитування, обслуговування цінних паперів та послуги для емітентів. Ми маємо честь допомогти розкрити економічний потенціал країни, обслуговуючи майже 500 клієнтів, у тому числі державний сектор, транснаціональні корпорації, провідні українські компанії та іноземних інвесторів, які бажають інвестувати в український ринок.

 

Про ЮНІСЕФ 

ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях для охоплення найуразливіших дітей та молоді, які найбільше потребують допомоги. Ми працюємо над тим, щоб зберегти їхні життя. Захистити їхні права. Уберегти їх від шкоди. Дати їм дитинство, в якому вони будуть захищеними, здоровими та освіченими. Дати їм рівні можливості реалізувати свій потенціал, щоб одного дня вони могли зробити світ кращим.

ЮНІСЕФ в Україні спрямовує зусилля на п'ять основних цілей: захист дітей за будь-яких обставин; турбота про ранні роки та подальше життя дитини; освіта для всіх дітей; соціальна інтеграція та державна політика для дітей; вода та стале довкілля.

Контакти для медіа

Олександра Буринська
Спеціалістка з комунікацій
ЮНІСЕФ Україна
Електронна пошта: oburynska@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  FacebookInstagram Twitter та TikTok.