Бізнес-асоціації допомагатимуть ЮНІСЕФ поширювати життєво важливу інформацію

18 Липень 2022
image
UNICEF

Американська торговельна палата в Україні (AmCham) та Європейська Бізнес Асоціація (EBA) підтримають інформаційні кампанії Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), які покликані донести до українців життєво важливі поради про безпеку, здоров’я, освіту і батьківство під час війни.

Щоб допомогти ЮНІСЕФ, AmCham і EBA запросили своїх членів надати інформаційну підтримку для  кампаній “Важливо як ніколи”, “Мінна безпека” та “Дитина не сама”.

Завдяки цій співпраці, українці зможуть дізнатися більше:

  • як допомогти дитині, яка залишилася без батьків через воєнні дії;
  • як впізнати вибуховий пристрій або міну і що робити у цьому випадку;
  • чому важливо годувати грудьми новонароджених дітей та вчасно робити вакцинацію;
  • про важливість піклування про дитину під час війни

та ще багато іншого.

Матеріали включають відеоролики, аудіозаписи, постери, банери та текстові повідомлення в різних форматах. Якщо Ваша компанія хоче долучитися і поширювати корисну інформацію серед своїх співробітників або клієнтів, зв’яжіться з нами.

ЮНІСЕФ сподівається, що ці інформаційні матеріали стануть у нагоді дітям, батькам і вихователям у ці складні часи та завдяки підтримці бізнес громади їх зможе побачити ще більша кількістю людей.

Контакти для медіа

Ніна Сорокопуд
Керівниця відділу комунікацій
ЮНІСЕФ в Україні
Електронна пошта: nsorokopud@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  FacebookInstagram Twitter та TikTok.