BIG Hackathon (Blockchain Impact for Good)

14-15 вересня у Львові відбудеться BIG Hackathon (Blockchain Impact for Good), який збере команди розробників з усієї України для пошуку технологічних рішень найбільш актуальних проблем дітей та молоді.

31 July 2019
hackathon sign
UNICEF

14-15 вересня у Львові відбудеться BIG Hackathon (Blockchain Impact for Good), який збере команди розробників з усієї України для пошуку технологічних рішень найбільш актуальних проблем дітей та молоді. Команди-учасники змагатимуться у розробці продукту на базі блокчейн-технології, спрямованого на допомогу у побудові більш інклюзивного, безпечного та дружнього до дітей та молоді середовища у містах і громадах України.

Учасники отримають можливість поглибити свої знання технології блокчейну та працювати під керівництвом досвідчених національних експертів.

Ініціатива впроваджується фондом ЮНІСЕФ Україна та Інноваційним фондом ЮНІСЕФ за підтримки Львівської міської ради.

Навіщо це потрібно

Із впровадженням реформи децентралізації з’явилося більше можливостей впливати на розвиток громади і на процес розподілу і використання бюджету місцевою владою. Попри те, проблеми молоді часто залишаються поза пріоритетами очільників громади. Тож необхідно забезпечити реальну участь і вплив самої молоді у прийнятті рішень щодо сьогодення і майбутнього громади. Це завдання потребує неординарних та інноваційних рішень, які покликаний напрацювати хакатон. Потенційними векторами роботи в рамках хакатону є:

  • Розробка механізмів об’єднання інтернету речей та комунальних закладів охорони здоров’я у моніторингу стану здоров’я молоді.
  • Розробка рішень у сфері освіти, зокрема у контролі оцінювання успішності дітей та молоді в школах
  • Розробка рішень у сфері охорони навколишнього середовища
  • Розробка рішень у сфері надання соціальних послуг, їх інформативної доступності, формування пакету суспільних послуг дітей та молоді.
  • Розробка механізмів залучення молоді до участі в роботі місцевого самоврядування.

 

Що ми пропонуємо?

  • два дні насиченої роботи, кодінгу та навчальної програми на базі блокчейну Bloqly
  • великий нетворк наставників та менторів, навчання та консультації
  • найкращі ідеї можуть бути підтримані UNICEF Office of Innovation.
  • Головний приз — $3 000. Команди, які посядуть друге та третє місце, отримають $2 000 та $1 000 відповідно.  

Як взяти участь?

До участі у хакатоні запрошуються команди з 3 – 5 осіб. Не менше 3-х учасників у команді мають бути кодерами, також членами команди можуть бути дизайнер та бізнес-партнер.

Якщо ви зібрали команду і може вже навіть маєте кілька ідей для майбутнього продукту, подати заявку на участь можна тут http://bit.ly/BIGhackathonUKR

 

Організатори і партнери

Ініціатива впроваджується фондом ЮНІСЕФ Україна та Інноваційним фондом ЮНІСЕФ за підтримки Львівської міської ради.

Реалізація проекту в Україні стала можливою завдяки підтримці наших партнерів:

MoloDvizh Center. Lviv

КУ Інститут міста

SoftServe

Lviv IT Cluster

Blockchain Platform Bloqly

image

Media Contacts

Nina Sorokopud

Chief of Communication

UNICEF in Ukraine

Tel: +380503882951

About UNICEF

UNICEF promotes the rights and wellbeing of every child, in everything we do. Together with our partners, we work in 190 countries and territories to translate that commitment into practical action, focusing special effort on reaching the most vulnerable and excluded children, to the benefit of all children, everywhere.

For more information about UNICEF and its work for children, visit www.unicef.org.

Follow UNICEF on Twitter and Facebook