35 українських лікарень отримають кисневі концентратори від ЮНІСЕФ та БФ ПриватБанку

29 Жовтень 2020
image
UNICEF

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) закупив та доставив 150 кисневих концентраторів в Україну для лікування тяжкохворих пацієнтів на короновірусну хворобу. 125 апаратів із нової партії було придбано за підтримки Благодійного фонду  ПриватБанку «Допомагати просто!».

Вже найближчим часом кисневі концентратори отримають у столичних лікарнях та 11 регіонах України. Це Харківська, Запорізька, Одеська, Івано-Франківська, Чернівецька, Львівська, Тернопільська, Херсонська, Миколаївська, Дніпропетровська та Чернігівська області.

image

 

Регіони та лікарні для передачі кисневого обладнання були обрані за результами комплексного аналізу  - із врахуванням  кількості хворих та госпіталізованих через COVID-19, а також  рівня смертності у цих регіонах. За даними оцінки ЮНІСЕФ, обладання отримають тридцять п’ять опорних лікарень, де розміщуються 22% всіх госпіталізованих у країні.

«Це друга партія кисневих концентраторів, які доставив ЮНІСЕФ в Україну. На жаль, із  стрімким зростанням кількості випадків потреба у кисні також залишається високою. Майже кожен п’ятий госпіталізований має тяжкий перебіг хвороби та потребує кисневої  терапії , – зазначила Лотта Сильвандер, голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

image

 

Пані Сильвандер зазначила, що ЮНІСЕФ є світовим лідером із закупівель медичних товарів гуманітарного призначення і має експертизу та доступ до глобальних ринків. «Ми вдячні допомозі наших партнерів -  Благодійному фонду ПриватБанку, який надав фінансові ресурси. Пандемія у черговий раз довела, що спільними зусиллями ми можемо охопити більшу кількість людей та допомогти сотням тисяч»   - додала Голова офісу ЮНІСЕФ в Україні

«В партнерстві ми можемо здійснювати благочинність ще ефективніше, -  зазначила Анна Павлова, директор фонду “Допомагати просто!”. - Кисневі концентратори, яких зараз гостро потребують медичні заклади,  допоможуть  долати ускладнення коронавірусу тепер, і будуть використовуватися в лікарнях і після закінчення пандемії. Ми вдячні ЮНІСЕФ за можливість доєднатися до ініціативи. Разом допомагати - дійсно просто!»

ЮНІСЕФ продовжує співпрацювати з місцевими та світовими компаніями й постачальниками, щоб підтримати уряд України у відповідь на пандемію коронавірусної хвороби. Допомога опорним лікарням, що приймають хворих на коронавірус, здійснюється у співпраці та координації з Міністерством охорони здоров’я України та іншими партнерами. 

image

 

У квітні Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) закупив партію медичного обладнання, 50 кисневих  концентраторів, 4 500 комплектів особистого захисту та засоби гігієни для медичного персоналу на сході України. Ця допомога вартістю 16 мільйонів гривень стала результатом тісного партнерства з бізнесом в Україні.

Як підтримати діяльність ЮНІСЕФ в Україні:

На сайті ЮНІСЕФ 

Якщо ви є представником бізнесу та бажаєте долучитись до допомоги, пишіть mmelkova@unicef.org

Контакти для медіа

Ніна Сорокопуд
Керівник відділу комунікацій
ЮНІСЕФ в Україні
Тел: +380503129679
Електронна пошта: nsorokopud@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Підтримуйте ЮНІСЕФ у  Facebook, Instagram Twitter та TikTok.