«Полюби себе» - закликає група BTS на підтримку кампанії ЮНІСЕФ з із ліквідації насильства й неналежного ставлення до дітей та молоді

На початку другого року пандемії COVID-19 та пов’язаних із нею карантинів, група BTS знову підтвердила свою прихильність кампанії, пожертвувавши на її цілі 1 млн дол. США і звернувшись із посланням про любов та єднання.

02 Квітень 2021
image
UNICEF

Всесвітньовідома група BTS опублікувала відео, в якому це раз заявила про свою прихильність до ініціатив ЮНІСЕФ із ліквідації насильства й неналежного ставлення, а також із просування підвищення самооцінки і благополуччя дітей і молоді.

Південнокорейська група, яка є партнером ЮНІСЕФ з 2017 року, поділилася віртуальним посланням, у такий спосіб пообіцявши продовжувати кампанію LOVE MYSELF як відображення прагнення домогтися любові та єднання, особливо в непростий час соціальної ізоляції.

У межах оновленого глобального партнерства BTS і та компанія звукозапису Big Hit пожертвують ЮНІСЕФ понад 1 млн дол. США, а також доходи від продажу сувенірної продукції в рамках кампанії LOVE MYSELF і частину прибутку від продажів серії альбомів LOVE YOURSELF.

«Ми дуже зворушені і вдячні за те, що наша кампанія LOVE MYSELF («ПОЛЮБИ СЕБЕ»), яка почалася з малих кроків, тепер переростає в масштабніше партнерство. Ми й самі прагнули «полюбити себе». Гадаю, ми навіть досягли успіху в цьому — і як команда, і індивідуально», — заявив учасник групи Кім Нанджун, відомий як RM.

Пов'язані з пандемією COVID-19 закриття шкіл, заходи фізичного дистанціювання й обмеження доступу до послуг допомогли зрозуміти, яке важливе значення мають психічне та психосоціальне благополуччя дітей і молоді, особливо тих із них, хто, можливо, позбавлений піклування, натомість зазнає жорстокого поводження і цькування як в інтернеті, так і в реальному житті. ЮНІСЕФ реагує на цю епоху змін упровадженням своєї більш енергійної стратегії щодо захисту й підвищення добробуту всіх дітей і молодих людей по всьому світові.

«COVID-19 завдає величезної шкоди способу життя й емоційному благополуччю кожного з нас, а передусім дітей і молоді, — зазначила Виконавча директорка ЮНІСЕФ Генрієтта Фор. — Своєю музикою і у своїх посланнях група BTS говорить глобальній аудиторії: "Ви не одні. Це складний час для всіх нас. Але разом, виявляючи любов і доброту, ми подолаємо всі труднощі". Мірою того як наше партнерство переходить на новий етап, ми разом прагнемо переосмислити світ на краще, щоб він став добрішим, безпечнішим і більш взаємопов'язаним».

Починаючи з 2017 року кампанія LOVE MYSELF, ініційована BTS і Big Hit, зібрала 2,98 млн дол. США на цілі діяльності ЮНІСЕФ із викорінення насильства над дітьми та молодими людьми й допомогла підліткам у всьому світі поділитися особистим досвідом.

Як прихильники ЮНІСЕФ група BTS звернулася до глав держав і світових лідерів на щорічному засіданні Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй у Нью-Йорку і випустила ексклюзивний музичний відеоролик на підтримку кампанії ЮНІСЕФ із заохочення проявів любові та доброти як в інтернеті, так і в реальному житті. У спеціальних кіосках на концертних майданчиках групи по всьому світу була представлена інформація про те, як люди мають захищати себе і одне одного від насильства і знущань.

ЮНІСЕФ і його партнери працюють заради того, щоб кожна дитина могла насолоджуватися наповненими любов'ю, турботою, безпекою та підтримкою стосунками вдома, у школі й загалом у суспільстві, а також щоб діти і молодь мали змогу користуватися якісними послугами охорони психічного здоров'я та психосоціальної підтримки.

Контакти для медіа

Ніна Сорокопуд
Керівниця відділу комунікацій
ЮНІСЕФ в Україні
Тел: +380675050056
Електронна пошта: nsorokopud@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  Facebook, Instagram Twitter та TikTok.