Молодь зі Львова та Львівської області вперше пройшла тренінг від програми UPSHIFT

18 Квітень 2023
Image
UNICEF

У Львові відбувся тренінг глобальної інноваційної програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) для молоді – UPSHIFT. Вісім команд створили власні проєкти та отримали фінансування на їхню реалізацію.

Учасники розробили ідеї, які допоможуть покращити життя людей у їхніх громадах. Серед них: ретрит із психологічного та фізичного відновлення для студентів, програма наставництва для підлітків-ВПО, конкурс для психологічної та соціальної підтримки дітей, науково-популярний лекторій для молоді та навчально-розважальний хаб для підлітків.

Над створенням такого хабу разом зі своєю командою працює 16-річний Максим із села Зашків Львівської області: “Ми зіткнулися з проблемою, що в нашій громаді немає місця для самореалізації та неформального спілкування молоді. Тому почали створювати наш проєкт, щоб вирішити це. Ми будемо робити вільний простір, де молодь матиме можливість відпочивати, брати участь в різних цікавих заходах, знайомитися, обмінюватися думками та зможуть отримати натхнення”.

“На 4 дні ми з командою занурились  у такий багатогранний процес, що все інше життя було ніби десь деінде. Мені, як менторці, було дуже легко працювати зі своєю командою: ми проходилися по методології, команда розв'язувала проблеми та викристалізовувала рішення. І це все було ніби на одному диханні!” – ділиться своїми враженнями від роботи з командою під час тренінгу менторка Юлія Пасс.

Вже протягом наступних 3-х місяців 36 нових учасників UPSHIFT зі Львова та Львівської області зможуть втілити всі свої ідеї та показати їх світу!

UPSHIFT — це глобальна інноваційна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка реалізується у понад 40 країнах, що дозволяє підліткам та молоді пропонувати й втілювати у життя інноваційні рішення щодо актуальних проблем у школі, громаді та місті. В Україні програма працює з 2018 року, за цей час 365 команд пройшли тренінги та створили понад 200 власних проєктів.

На Львівщині програма UPSHIFT втілюється МолоДвіжЦентр.Львів з мережі молодіжних просторів ТВОРИ!  в рамках програми, що імплементується ГО "ПІ Теплиця за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW.

Image
UNICEF

Контакти для медіа

ЮНІСЕФ Україна
Електронна пошта: kyiv@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  FacebookInstagram Twitter та TikTok.