Оголошуємо набір до Молодіжної ради ЮНІСЕФ Україна!

26 Червень 2023
Image
UNICEF

Якщо тобі від 16 до 24 років, ти маєш активну громадянську позицію та ідеї, як змінити свою країну та світ на краще, — візьми участь у відборі до Молодіжної ради ЮНІСЕФ Україна!

Що це?

ЮНІСЕФ розширює можливості та посилює голоси молодих людей в усьому світі. Молодіжна рада ЮНІСЕФ в Україні — це частина нашої команди, до якої потраплять 15 учасників/-ць цього відбору. Їхні бачення, інтереси й поради стануть основою для наших дій і проєктів, спрямованих на українську молодь.

Навіщо це тобі?

Це твоє життя і твоє майбутнє! Тому ми хочемо надати тобі можливість впливати на ухвалення важливих рішень, які робитимуть його кращим. Ти зможеш долучитися до роботи ЮНІСЕФ із підтримки ментального здоров’я, розвитку різноманітних навичок у молоді та, зрештою, з відновлення країни. Ти навчишся просувати й реалізовувати свої ідеї, зустрічатимешся з лідерами думок, відвідуватимеш воркшопи, форуми та дискусії — обіцяємо, буде дуже цікаво!

Заповнюй анкету учасника/-ці та дізнавайся більше про критерії відбору за посиланням. Заявки приймаються до 7 липня 2023 року.

Неважливо, в якому місті чи селі ти живеш, до якої соціальної групи чи меншини належиш, — ми будемо раді всім!

Контакти для медіа

ЮНІСЕФ Україна
Електронна пошта: kyiv@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  FacebookInstagram Twitter та TikTok.