Зупинка щастя

На залізничному вокзалі Львова відкрили дитячу зону "Спільно"

31 березня 2023
Image
UNICEF

Це - вже третя вокзальна зона для батьків із дітьми різного віку, створена під час війни разом із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). Раніше такі зони з'явилися у Києві та Харкові. Львівська дитяча зона розділена на три зали: вітальню з гардеробом, питною водичкою та книжками й розмальовками в дорогу, далі велика ігрова зона для дітей різного віку, і насамкінець - приватна кімната для грудного вигодовування та сповивання. Також у “Спільно” є дитячі книжки на будь-який вік, розвивальні та ігрові набори, аніматори та психологи ЮНІСЕФ.

“Для Укрзалізниці турбота про дітей - одна з центральних тем. Ще перед повномасштабним вторгненням було взято курс на оновлення рухомого складу та вокзальних просторів з акцентом на зручність саме для пасажирів із дітьми. Зараз багато сімей повертаються до України саме через Львів, тож ця прекрасна зона зможе створити комфорт для понад 500 дітей на день”, - прокоментував Роман Сенишин, начальник Львівського вокзалу.

«Локація, яку ми відкриваємо сьогодні, - це безпечне середовище, де діти можуть почуватися захищеними від тривог і стресу війни. З березня 2022 року по березень 2023 року ЮНІСЕФ створили в Україні понад 150 таких просторів, які відвідали понад 400 тисяч дітей”, - розповіла Нінке Воппен, голова львівського регіонального офісу Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Відкриття дитячої зони у Львові відвідала письменниця і видавниця Мар'яна Савка, яка прочитала дітям уривок з книги "Залізницею додому" та підписала книжки усім охочим. На завершення свята діти мали можливість долучитися до магічно-ігрового шоу з аквагримом, гігантськими мильними бульбашками, фокусами й танцями.

Безплатну дитячу зону “Спільно” легко знайти праворуч від центрального вестибюля вокзалу, працює вона щоденно та цілодобово. 

Контакти для медіа

Олександра Буринська
Спеціалістка з комунікацій
ЮНІСЕФ Україна
Електронна пошта: oburynska@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  FacebookInstagram Twitter та TikTok.