Близько 2 000 спеціалістів соціальної сфери взяли участь у онлайн навчанні від проекту #Спільно

30 Червень 2020
image
UNICEF

Протягом дев’яти місяців спеціалісти соціальної сфери вчились у експертів проекту «Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді» вибудовувати ефективні механізми надання послуг у громаді. Навчання проводилось для представників 12 громад-учасниць проекту #Спільно, який реалізує ЮНІСЕФ за підтримки Німецького уряду та Німецького банку розвитку (KfW). Проте перегляд вебінарів був доступний для всіх бажаючих. Як результат, за весь час навчання до онлайн трансляції вебінарів долучились майже 2 000 учасників з усієї України. 

Вебінари організовувала організація «Партнерство «Кожній дитині», яка впроваджує проект у Бахмутській, Троїцькій та Білокуракинській громадах на Сході України. Вебінари розкривали теми реалізації прав дитини у громаді, особливості діяльності центрів соціальних послуг, роль соціального працівника, попередження та реагування на випадки домашнього насильства, захист прав дитини, соціальні послуги для дітей з інвалідністю, міжвідомча взаємодія тощо.

Важливим і актуальним в умовах реагування на COVID-19 став вебінар СОС Дитячі містечка «Повернення додому» стосовно реінтеграції дітей з інтернатних закладів в біологічні сім’ї.

Спікерами виступали представники Міністерства соціальної політики, міжнародні та українські експерти із соціальної роботи, запобігання та протидії домашньому насильству, соціальні педагоги, експерти проекту #Спільно.

Учасники вебінарів вже використовують отримані знання у своїй роботі та працюють над покращенням якості надання соціальних послуг для сімей з дітьми, які потребують допомоги.

Вебінари доступні за посиланням

https://childrights.org.ua/events/seriya-vebinariv-proektu-spilno/

Контакти для медіа

Ніна Сорокопуд
Спеціалістка з комунікацій
ЮНІСЕФ в Україні
Тел: +380503129679
Електронна пошта: nsorokopud@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Більш детальну інформацію про ЮНІСЕФ та його роботу з дітьми можна знайти на сайті www.unicef.org.

Дотримуйтесь ЮНІСЕФ у Twitter та Facebook