Новий проект ЮНІСЕФ розповість, як українська молодь допомагає під час пандемії

26 червня 2020
image
UNICEF

КИЇВ, 26 червня 2020 року.  Напередодні Дня молоді Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) представив новий відеопроект про історії молодих людей в Україні під час пандемії. До проекту ввійшли  молодіжні ініціативи з різних регіонів, що підтримують лікарів, людей з груп ризику та місцеві громади.

В той час, коли світ бореться з пандемією, молоді люди в Україні не залишаються осторонь. Вони власноруч допомагають лікарям, доставляють продукти, надають достовірну інформацію про COVID-19  близьким та сусідам, створюють ІТ-продукти та підтримують найбільш вразливих.

Так, 24-річний винахідник Олег Сидорук із Вінниці разом із друзями друкує захисні щитки для лікарів на 3D-принтері. Така ідея з'явилася у науковому відділі молодіжного центру “Квадрат”. «Ми подумали, що ми, молоді науковці та технарі, можемо зробити під час важкого становища пандемії? І нам підказали в коментарях у соціальних мережах – ми ж можемо робити щитки для лікарів!», – розповідає Олег.

#підтримую_ділом - молоді винахідники з Вінниці

Молоді винахідники із Вінниці друкують захисні екрани, щоб захистити лікарів від пандемії #COVID19 💙. Щодня вони працюють протягом 14 годин на 3Д принтері і передають іх сотнями у госпіталі та сімейним лікарям. Хто вони та чому вирішили допомогти медикам - дивіться у відео 👀 Ви знаєте історії молоді, які допомагають громадам у боротьбі COVID-19? Розкажіть про них у коментарях і ми обов'зково знімемо про них відео #підтримую_ділом #підтримую_словом

Posted by UNICEF Ukraine on Monday, June 15, 2020

 

Серед героїв проекту  ЮНІСЕФ -  також київські волонтери організації “Молодь за мир”, які пишуть листи самотнім літнім людям у будинках престарілих.  До відео проекту також потрапили історії  студентів із Бахмуту та Одеси, які розвозять продукти для літніх людей з початку карантину та створили власну гарячу лінію допомоги.

 «Через пандемію багато людей переживають стрес, почуваються стривоженими та самотніми, багато хто опинився в економічній скруті. Зараз як ніколи ми маємо бути добрішими один до одного. Енергія української молоді надихає. Лише за перший тиждень відео історії української молоді переглянули  3,5 мільйона людей!»— говорить голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Лотта Сильвандер.

Організатори закликають ділитися кращими історіями допомоги дітей та молоді - створивши пост у соціальних мережах із хештегом #підтримую_ділом або заповнивши форму за посиланням https://bit.ly/Youth_vs_COVID.   Найкращі історії потраплять до проекту та будуть опубліковані на ресурсах українського офісу та штаб-квартири ЮНІСЕФ.

Переглянути перші відео проекту: https://bit.ly/Covid19_youth_stories

Цей спецпроект є частиною загальнонаціональної кампанії солідарності, яку ЮНІСЕФ розпочав разом із партнерами у розпал пандемії.  ЇЇ мета - показати українцям людське обличчя пандемії та заохочувати  проявляти вдячність та підтримку.  Кампанію солідарності підтримали Міністерство соціальної політики України, Міністерство охорони здоров'я та Міністерство культури та інформаційної політики, а також Агентство США з міжнародного розвитку (USAID)

 

 

Контакти для медіа

Ніна Сорокопуд
Спеціалістка з комунікацій
ЮНІСЕФ в Україні
Тел: +380503882951
Електронна пошта: nsorokopud@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Більш детальну інформацію про ЮНІСЕФ та його роботу з дітьми можна знайти на сайті www.unicef.org.

Підтримуйте ЮНІСЕФ у Twitter та Facebook