За підтримки ЮНІСЕФ молодь обговорила з представниками уряду молодіжну політику

26 червня 2020
image
UNICEF

Молоді активісти з українських громад внесли свої пропозиції щодо молодіжної політики з представниками трьох міністерств. Зустріч представників уряду із молоддю ініціював Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) з нагоди Дня молоді. В обговоренні взяли участь представники міністерств-партнерів ініціативи “Громада, дружня до дітей та молоді”: Міністерство соціальної політики, Міністерство розвитку громад і територій, Міністерство молоді та спорту України. 

Молодіжні активісти ставили питання щодо програм з подолання безробіття і доступного житла, озвучували тривоги щодо наслідків COVID-19 і екологічних проблем в Україні, вносили пропозиції щодо розвитку молодіжного підприємництва і створення платформи, через яку молодь могла би пропонувати свої ідеї до втілення на національному рівні. 

image

 

Молодь має бути залучена до прийняття рішень на всіх рівнях. - підтримала озвучені пропозиції Лотта Сильвандер, Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні. - Українська молодь сильна і стійка. Вони вкотре довели це своєю реакцією на пандемію COVID-19. Коли весь світ був охоплений панікою, молоді люди продовжували навчатися, вони підтримували одне одного, допомагали лікарям та вразливим групам, зберігали єдність і оптимізм. Майбутнє належить їм. Але в наших руках допомогти їм підготуватись до викликів мінливого світу”.

До розмови із представниками уряду  долучилися студенти з Києва, а також представники Молодіжних рад шести українських громад, які у цей день отримали відзнаку кандидатів на статус “Громади, дружньої до дітей та молоді”. Місто Рогатин, Тернопіль і Мена, Березівська, Вакулівська і Широківська громади поставили своїм пріоритетом благополуччя дітей та молоді і протягом наступних двох-трьох років впроваджуватимуть план дій для покращення життя дітей та молоді. 

image

 

Над здобуттям статусу дружніх до дітей громад муніципалітети працюють в рамках однойменної ініціативи ЮНІСЕФ - “Громада, дружня до дітей та молоді”. Це міжнародна ініціатива, до якої приєдналось більше 3000 муніципалітетів, у тому числі 34 з України. 

Партнерами ініціативи в Україні є Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA); Міністерство розвитку громад і територій України; Міністерство соціальної політики України; Міністерство молоді та спорту України; Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»; Уповноважений Президента України з прав дитини, Асоціація ОТГ, Національна Молодіжна Рада Україна.

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

Контакти для медіа

Ніна Сорокопуд
Спеціалістка з комунікацій
ЮНІСЕФ в Україні
Тел: +380503882951
Електронна пошта: nsorokopud@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Більш детальну інформацію про ЮНІСЕФ та його роботу з дітьми можна знайти на сайті www.unicef.org.

Підтримуйте ЮНІСЕФ у Twitter та Facebook