Information portal launched for Ukrainian business about COVID-19, vaccination and health

20 April 2021
image
UNICEF

Сьогодні Європейська Бізнес Асоціація (ЕВА) та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) запустили інформаційний портал COVID-19 Business Info, на якому зібрана  достовірна інформація про COVID-19, вакцинацію та здоров’я. 

·         Яка вакцина доступна наразі в Україні? 

·         Як організувати вакцинацію у своєму колективі?

·         Чи буде доступна вакцина для комерційних закупівель?

·         Чи існують особливі умови для вакцинації?

·         Який принцип дії тієї чи іншої вакцини?

Відповіді на ці та інші запитання, що хвилюють український бізнес, тепер доступні одному місці. На спільному інформаційному майданчику зібрані поради від експертів ЮНІСЕФ, офіційні матеріали від Міністерства охорони здоров'я (МОЗ) та Центру громадського здоров’я (ЦГЗ).

На порталі є можливість переглянути відео з експертами, завантажити готові макети, які кожен роботодавець може адаптувати і використовувати для внутрішньої комунікації зі своїми колегами та співробітниками, а також знайти відповіді на часті запитання, які спеціально для платформи підготував Комунікаційний центр при ЦГЗ.

Інформаційна платформа розроблена за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Media contacts

Nina Sorokopud
Chief of Communication
UNICEF in Ukraine
Tel: +380675050056

About UNICEF

UNICEF works in some of the world’s toughest places, to reach the world’s most disadvantaged children. Across more than 190 countries and territories, we work for every child, everywhere, to build a better world for everyone.

Follow UNICEF Ukraine on  FacebookInstagram Twitter and TikTok.