Факти про вірус COVID-19 і рекомендації, як запобігти захворюванню в школах

Опис

Спалах коронавірусу (COVID-19) був оголошений надзвичайною ситуацією в галузі охорони здоров'я, що має міжнародне значення, адже вірус поширився у багатьох країнах та на різних територіях. Хоча про вірус відомо порівняно небагато, ми вже знаємо, що він передається через прямий контакт із краплями слизу зараженої людини (при кашлі та чханні). Оскільки COVID-19 продовжує поширюватися, важливо вживати заходів для запобігання подальшій передачі і зменшення наслідків спалаху захворювання.

Особливо важливим є захист дітей в навчальних закладах від інфікування. Потрібно вжити заходів  для запобігання потенційному поширенню COVID-19 у школі. 

Ця інструкція містить ключові посили та висвітлює різні аспекти участі директорів, вчителів та працівників шкіл, батьків, вихователів та інших представників громади, а також самих дітей у створенні безпечного та здорового шкільного середовища.

Метою цього документа є надання чітких та дієвих рекомендацій щодо впровадження заходів для запобігання, раннього виявлення та контролю COVID-19 у школах та інших навчальних закладах. Поінформованість про вірус може заохотити учнів активно попереджувати захворювання удома, у школі та у своїй громаді.  Піклування про захист від інфекцій в школах або відновлення роботи шкіл після закриття на карантин потребують врахування багатьох факторів, але якщо все буде зроблено правильно, це може сприяти захисту від інфекцій якомога більше людей.

Додаткові файли - це постери із чек-листом дій для директорів шкіл та вчителів, батьків та молоді.