Сприяння здоровому розвитку підлітків в Україні

Серія звітів за результатами дослідження низки аспектів підліткового розвитку проведеного Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні спільно з Центром сталого миру та демократичного розвитку (SeeD) у 2019 році

image
UNICEF

Основні моменти

На цій сторінці ви можете завантажити наступні звіти:

1. Підлітки та школа. Як емоційний зв’язок зі школою та підтримка з боку однолітків і вчителів впливають на українських підлітків - українською та англійською мовами.

2. The role of parenting for adolescents: A report on the significance of positive
parent-adolescent relationships in Ukraine
- англійською мовою.

3. The Acquisition, Development and Impact of Life Skills on Ukrainian Adolescents - англійською мовою.

4. Risk, Resilience, and the Role of School Connectedness in the Development of Adolescents in Vocational Education Training Institutions in Donetsk and Luhansk oblasts - англійською мовою.

Звіти будуть особливо цінними для освітян та молодіжних працівників, які пропагують позитивний молодіжний розвиток, підтримують розвиток життєвих навичок та побудову безпечного, здорового та сприятливого для підлітків шкільного середовища, а також працюють з групами ризику, в тому числі з підлітками що зазнали безпосереднього впливу збройного конфлікту на сході України.

Цей дослідницький проект реалізовується у співпраці між Центром сталого миру та демократичного розвитку (SeeD) та Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. В рамках трирічного дослідження в галузі підліткового розвитку в Україні було адаптовано методологію Індексу соціальної згуртованості та примирення (SCORE). Основна мета проекту - надати підтримку зацікавленим сторонам, що працюють з молоддю зокрема за такими напрямками: (i) сприяння розвитку здатності підлітків протистояти негативним впливам затяжного збройного конфлікту на сході України; (ii) створення якісного, безпечного та дружнього шкільного середовища як запоруки здорового розвитку підлітків; (iii) підтримка формування життєвих навичок для особистісного розвитку підлітків, їх успішного навчання, ефективного працевлаштування та становлення як свідомих громадян; а також (iv) заохочення позитивних стосунків між батьками та підлітками (особливо тими, що належать до груп ризику).

Автор
UNICEF, SeeD
Дата публікації
Мови
Українська, Англійська

Завантажити звіт

(PDF, 1,27 MB) (PDF, 1,25 MB) (PDF, 831,67 KB) (PDF, 1,34 MB) (PDF, 1,23 MB)