تجدید همکاری مشترک یونیسف ایران و ستاد مبارزه با مواد مخدر

همکاری برای پیشگیری و درمان مصرف مواد در کودکان و نوجوانان

28 آوریل 2019
DCHQ and UNICEF
DCHQ

8 اردیبهشت 1398 - یونیسف ایران و ستاد مبارزه با مواد مخدر طی مراسمی در هشتم اردیبهشت، همکاری مشترک خود را در حوزه پیشگیری و درمان مصرف مواد در کودکان و نوجوانان، تجدید کردند.
در این نشست، جناب آقای رحیم ساکی، مدیر کل امور بین‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر خرسندی عمیق خود از همکاری موفق بین این ستاد و یونیسف که از سال پیش آغاز شده است را بیان کرد. همچنین مدیران کل ادارات پیشگیری و درمان سوءمصرف مواد خواهان تبادل دانش و تجربیات بین ایران و سایر کشورها در حوزه پیشگیری و درمان موفق مصرف مواد در کودکان و نوجوانان شدند.
سرکار خانم کریستین وایگند، قائم مقام نماینده یونیسف ایران، نیز ضمن بیان اینکه مصرف مواد در کودکان و نوجوانان در بسیاری از کشورها تبدیل به یک خطر فزاینده گشته بر آمادگی یونیسف برای حمایت از برنامه‌های ایران در امر پیشگیری و درمان مصرف مواد و نیز تبادل تجربیات موفق ایران با دیگر کشورها در واکنش به مصرف مواد در میان کودکان و نوجوانان تأکید کرد.


 

تماس با ما

بهاره یگانه فر

کارشناس ارتباطات

یونیسف

تلفن: 02122594994

درباره یونیسف

یونیسف تنها نهاد سازمان ملل متحد برای بهبود زندگی و رفاه کودکان در سراسر جهان است. با همراهی و همکاری با طیف وسیعی از شرکای کاری، یونیسف در 190 کشور و نقطه از جهان برای کودکان فعالیت دارد تا به تعهداتش برای همه کودکان، به ویژه آسیب پذیرترین آنها، جامه عمل بپوشاند. 

برای اطلاعات بیشتر درباره فعالیت های یونیسف از وب سایت www.unicef.org دیدن فرمایید.