حمایت از یونیسف

از یونیسف حمایت کنید

سفیران حسن نیت

اهدا کمک مالی

حمایت افراد مشهور از یونیسف

 

سفیران حسن نیت

چه خصوصياتي باعث ميشود يك خواننده، بازيگر يا ورزشكار بتواند نماينده يونيسف باشد؟ و يك فرد مشهور چه كارهاي خوبي ميتواند انجام دهد؟

افراد مشهور همكار يونيسف دامنه وسيعي از استعدادها و موفقيتها دارند ولي تمامي آنها در يك چيز مشتركند، تعهد به بهبود زندگي كودكان در سراسر دنيا. و در هر مورد رابطه آن فرد مشهور با يونيسف از آنجا ناشي ميشود كه او قبلا اين تعهد را نشان داده است.

شهرت در بعضي زمينه هاي مزاياي مشخصي براي يونيسف دارد. افراد مشهور جلب توجه ميكنند در نتيجه در وضعيتي هستند كه توجه جهان را، چه در كشور خود و چه در كشورهاي ديگر به نيازهاي كودكان جلب كنند. آنها ميتوانند مستقيما براي افرادي كه ميتوانند تاثيرگذار باشند ارائه هايي انجام دهند. آنها ميتوانند از استعدادها و شهرت خود براي جلب كمكها و حمايت براي كودكان و ماموريت هاي يونيسف به منظور اطمينان از اين موضوع كه هر كودك از حق سلامت، آموزش، برابري و مراقبت برخودار است استفاده كنند.

يونيسف يكي از اولين از بسيار سازمان هايي بود كه كمكهاي افراد مشهور را به حساب آوردند. دني كي اولين بار در سال 1954 نقش سفير صلح نيت را ايفا كرد و پس از او آدري هيپبورن و ديگران اين مسير را ادامه دادند تا به امروز كه جمعي از سفيران صلح نيت كه چهره هاي شناخته شده اي در سطح بين المللي، ملي و منطقه اي هستند به اين كار ادامه ميدهند.

مهتاب کرامتی، هنرپیشه ایرانی بعنوان سفیر حسن نیت یونیسف انتخاب شد. او دومین سفیر حسن نیت یونیسف ایران بعد از ستاره فوتبال علی دایی است.

 

 

 
جستجو

 Email this article

unite for children