مرکز رسانه ها

اطلاعیه های خبری

رویدادها

گزارش‌های مستند

داستانهای ویژه

فصلنامه " دورنما"

نظریات

روایات تصویری

 

تبریک صمیمانه یونیسف ایران به مهتاب کرامتی، سفیر صلح و حسن نیت یونیسف برای دریافت جایزه جشنواره فیلم فجر

© خبرگزاری مهر

تهران، 23 بهمن 1387- کارمندان و  نماینده دفتر یونیسف ایران، کریستین سالازار فولکمن صمیمانه به مهتاب کرامتی، سفیر صلح و حسن نیت این دفتر برای دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن در بیست و هفتمین جشنواره فیلم فجر تبریک می گویند.  

 

کریستین سالازار گفت: جشنواره فیلم فجر مهمترین رخداد سینمایی کشور ایران برای گارگردانان، بازیگران و تمامی دست اندرکاران سینما می باشد و ما بسیار خوشحالیم که خانم مهتاب کرامتی برنده جایزه یکی از معتبرترین جشنواره های سینمایی ایران شده است.

 

سالازار ادامه داد:  ما به وی برای دریافت این جایزه  افتخار می کنیم و امیدواریم که این موفقیت پشتوانه همکاری بیشتر یونیسف ایران و مهتاب کرامتی برای ترویج حقوق کودک در ایران باشد.

 

مهتاب کرامتی که در حوزه امور اجتماعی خصوصا در زمینه حقوق کودک بسیار فعال می باشد، قریب به سه سال است که سفیر صلح و حسن نیت یونیسف ایران می باشد. او در جشنواره امسال فیلم فجر از سوی داوران بعنوان بهترین بازیگر مکمل نقش زن برای بازی در فیلم بیست انتخاب شده است. این فیلم داستان يك تالار پذيرايي است كه تعدادي كارگر در آن مشغول به كارند و وابستگي عاطفي و كاري به تالار دارند. تالار قرار است 20 روز ديگر تعطيل شود و آنها در روزهاي باقيمانده بايد تلاش كنند اين اتفاق نيفتد.

 

 
جستجو

 Email this article

unite for children