مرکز رسانه ها

اطلاعیه های خبری

رویدادها

گزارش‌های مستند

داستانهای ویژه

فصلنامه " دورنما"

نظریات

روایات تصویری

 

امضای تفاهم نامه بین گروه هتل های اسپیناس و دفتر یونیسف درایران


تهران، 2 مهر 1396 - دفتر یونیسف ایران و گروه هتل های اسپیناس روز یکشنبه 2 مهرماه طی مراسمی در محل هتل اسپیناس پالاس، تفاهم نامه ای را به امضاء رساندند.

در این مراسم، نماینده یونیسف در ایران، دکتر ویل پارکس گفت: "بسیار از شروع این مشارکت خوشحال هستیم و بر این باوریم که این مشارکت کمک شایانی به تلاش های یونیسف در جهت حمایت از برنامه هایی خواهد کرد که توسط دولت جمهوری اسلامی ایران برای کودکان ایران انجام می شود."
مؤسس گروه هتل های اسپیناس پالاس، آقای امیری، بر تعهدگروه هتل های اسپیناس در حمایت از کودکان ایران با همکاری یونیسف تاکید کرد و افزود:"مسئولیت اجتماعی شرکت ها یکی از اولویت های اصلی ما است. ما از هیچ تلاشی برای کمک به یونیسف در جهت تأمین منافع کودکان در ایران فرو گزار نخواهیم کرد." آقای امیری همچنین آمادگی خود را برای ترغیب و تشویق شرکای بخش خصوصی هتل های اسپیناس برای همکاری با یونیسف، ابراز نمود.

پس از مراسم امضای تفاهم نامه، نماینده یونیسف در ایران پرچم یونیسف را به عنوان نماد مشارکت بین دو سازمان به هتل اسپیناس تقدیم کرد.

این همکاری قسمتی از راهبرد مشارکت یونیسف با بخش خصوصی در زمینه تبادل دانش فنی، نوع آوری و تأمین منابع دیگر برای حمایت از دولت جمهوری اسلامی ایران در ارتقاء رفاه و بهبود زندگی کودکان در ایران است.

 

 

        

 

 
جستجو

 Email this article

unite for children