مرکز رسانه ها

اطلاعیه های خبری

رویدادها

گزارش‌های مستند

داستانهای ویژه

فصلنامه " دورنما"

نظریات

روایات تصویری

 

وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران و یونیسف برنامه همکاری امضاء کردند

تهران، 17 آبان 1394- آقای بابک دین پرست قائم مقام وزیر کشور در امور بین الملل و آقای دکتر ازیو جانی مورتزی، نماینده دفتر یونیسف ایران برنامه همکاری امضاء کردند.

این مراسم با حضور نمایندگانی از وزارت امور خارجه، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جمعیت هلال احمر، نیروی انتظامی و سازمان شهرداری­ها برگزار شد.

آقای بابک دین پرست که میزبانی این جلسه را در وزارت کشور بر عهده داشت، ابراز امیدواری نمود که همکاری­های دو جانبه در آینده گسترش یابد.  

سپس قائم مقام وزیر کشور در امور بین الملل به پیشگیری از سوانح و حوادث ترافیکی؛ آمادگی مواجهه با بحران؛ حمایت از کودکان دچار معلولیت و ترویج فضاهای دوستدار مادر و کودک به عنوان زمینه­های اصلی همکاری اشاره نمود.

در ادامه آقای دکتر جانی مورتزی ضمن تشکر از تلاش­های کلیه وزارتخانه­ها و سازمان­های ذیربط بخصوص وزارت کشور که زمینه امضاء برنامه همکاری را فراهم نمودند، آمادگی دفتر یونیسف ایران را برای تبادل تجربیات و درس­های آموخته پروژه­های یونیسف در سراسر دنیا اعلام نمود.

آقای دکتر مورتزی در ادامه افزود: این برنامه تنها آغاز راه است. امیدوارم که دامنه همکاری­های دو جانبه گسترش یابد و فعالیت­های بیشتری در برنامه بعدی وزارت کشور و یونیسف ایران در نظر گرفته شود.

هدف از این برنامه همکاری، کمک به رشد اقتصادی فراگیر، توسعه انسانی پایدار، دسترسی به رفاه اجتماعی و اقتصادی و پیشگیری از فقر است.

     

 

 

 

 
جستجو

 Email this article

unite for children