یونیسف و وزارت بهداشت کارگاه آموزشی مشترک برای کارکنان باشگاه‌های سلامت نوجوانان برگزار می‌کنند

17 دسامبر 2019
 Adolescent Well-being Clubs Workshop
UNICEF Iran/2019

شهر کرمانشاه از تاریخ بیست و شش تا بیست و هشت آذر ماه میزبان کارگاه آموزشی مشترک یونیسف و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای کارمندان و نیروهای سیار باشگاه های سلامت نوجوانان از شش استان تهران، البرز، شیراز، اهواز، کرمانشاه و لرستان است.

این آموزشها با ظرفیت سازی در میان تیم های نیازمندیاب این باشگاه ها ، دانش و مهارتهای آنها را در زمینه راهکارها و فعالیت های نیازمندیابی برای دسترسی بهتر به نوجوانانی که دسترسی به آنها دشوار است، افزایش می دهد.

باشگاه های سلامت نوجوانان در ابتدای سال نود وپنج شمسی به عنوان یک برنامه آزمایشی بین یونیسف و وزارت بهداشت تاسیس شدند و تا به امروز به هزاران نوجوان نیازمند کمک کرده اند تا به مهارتها، دانش و خدمات لازم برای کمک به کاهش آسیب های اجتماعی و روانی و ترویج شیوه زندگی سالم دسترسی پیدا کنند.

 

تماس با ما

بهاره یگانه فر
کارشناس ارتباطات
یونیسف
تلفن: 02122594994

درباره یونیسف

یونیسف تنها نهاد سازمان ملل متحد برای بهبود زندگی و رفاه کودکان در سراسر جهان است. با همراهی و همکاری با طیف وسیعی از شرکای کاری، یونیسف در 190 کشور و نقطه از جهان برای کودکان فعالیت دارد تا به تعهداتش برای همه کودکان، به ویژه آسیب پذیرترین آنها، جامه عمل بپوشاند. 

برای اطلاعات بیشتر درباره فعالیت های یونیسف از وب سایت www.unicef.org دیدن فرمایید.