یونیسف و ستاد مبارزه با مواد مخدر توافق نامه همکاری جدیدی درزمینه کاهش تقاضای مواد مخدر میان کودکان و نوجوانان امضا کردند

17 مارس 2021
UNICEF and DCHQ sign new partnership agreement
UNICEF/Msayyari

یونیسف و ستاد مبارزه با مواد مخدر قرارداد مشارکت جدیدی را برای تقویت تلاشهای ملی در راستای کاهش تقاضای مواد ازجمله پیشگیری ازمصرف مواد و درمان سوء مصرف مواد میان کودکان، نوجوانان و جوانان امضاء کردند. اقدامات مبتنی بر شواهد برای کاهش تقاضای مواد طی این مشارکت، به دولت جمهوری اسلامی ایران برای کاهش مصرف مواد و به حداقل رساندن آسیب های اجتماعی مربوط به مصرف مواد درمیان کودکان و نوجوانان کمک خواهد کرد.

مراسم امضاء این همکاری مشترک جدید که تا پایان سال 2022 اعتبار خواهد داشت، در ستاد مبارزه با مواد مخدر در تاریخ 26 اسفندماه 1399 با حضور سرکار خانم مندیپ اوبرایان، نماینده یونیسف و جناب آقای دکتر امیرعباس لطفی، مدیرکل دفتر امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر انجام گرفت. همچنین دکتر رضا تویسرکان منش، مدیر کل دفتر درمان و حمایتهای اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر، آقای محمد مهدی اسماعیلی، مدیرکل دفتر فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر و آقای صمد محمدی، مدیر کل دفتر توسعه مشارکتهای مردمی و سازمانهای مردم نهاد ستاد مبارزه با موارد مخدر در این مراسم حضور یافتند.

تماس با ما

بهاره یگانه فر
کارشناس ارتباطات
یونیسف
تلفن: 02122594994

یونیسف تنها نهاد سازمان ملل متحد برای بهبود زندگی و رفاه کودکان در سراسر جهان است. با همراهی و همکاری با طیف وسیعی از شرکای کاری، یونیسف در ۱۹۰ کشور و نقطه از جهان برای کودکان فعالیت دارد تا به تعهداتش برای همه کودکان، به ویژه آسیب پذیرترین آنها، جامه عمل بپوشاند. 

برای اطلاعات بیشتر درباره فعالیت های یونیسف از وب سایت www.unicef.org دیدن فرمایید.