یونیسف ایران ۱۲۶۶ تبلت برای دانش‌آموزان با نیازهای ویژه تأمین کرد

10 مارس 2022
tablet
IRNA/Bahman Zarei

یونیسف ایران ۱۲۶۶ تبلت برای دانش‌آموزان با نیازهای ویژه در سراسر کشور تهیه کرد تا از آموزش آنلاین راه دور در دوران همه‌گیری کرونا حمایت کند. 

این تبلت‌ها که با کمک مالی مرکز فرهنگی فرنسو (ICCF) خریداری شدند با همکاری نزدیک سازمان آموزش و پرورش استثنایی در مدارس فراگیر  کشور توزیع شدند. 

این پروژه به عنوان بخشی از تلاش‌های مشترک یونیسف و وزارت آموزش و پرورش برای دستیابی برابر به آموزش در میان کودکان بالاخص کودکان با نیازهای ویژه، در دوران تعطیلی مدارس از اردیبهشت تا دی ۱۴۰۰، اجراء شد. 

یونیسف ایران همچنین در دوران همه‌گیری کرونا، از سازمان آموزش و پرورش استثنایی حمایت کرده تا دسترسی به فرصت‌های آموزش از راه دور برای کودکان دارای نیازهای ویژه، از طریق تجهیز استودیوهای آموزش از راه دور در تمام استان‌ها و نیز خرید تجهیزات آموزشی کمکی، فراهم شود.

تماس با ما

مهدی سیاری
کارشناس ارتباطات
یونیسف
تلفن: 02122594994
تلفن: 09103252806

یونیسف تنها نهاد سازمان ملل متحد برای بهبود زندگی و رفاه کودکان در سراسر جهان است. با همراهی و همکاری با طیف وسیعی از شرکای کاری، یونیسف در ۱۹۰ کشور و نقطه از جهان برای کودکان فعالیت دارد تا به تعهداتش برای همه کودکان، به ویژه آسیب پذیرترین آنها، جامه عمل بپوشاند. 

برای اطلاعات بیشتر درباره فعالیت های یونیسف از وب سایت www.unicef.org دیدن فرمایید.