یونیسف ایران برای دومین سال متوالی به پویش ملی «برای مادران» پیوست

18 مارس 2020
refah
Refah Chain Stores

در این پویش ۶۰هزار بسته مواد غذایی و بهداشتی میان خانواده‌ها و مادرانی که در نقاط کمتر برخوردار در حومه تهران و مناطق سیل زده در استان سیستان و بلوچستان زندگی می‌کنند توزیع خواهد شد.

در روزهای گذشته توزیع در شهر تهران آغاز شده است. در این پویش بشردوستانه، که بخشی از همکاری سه جانبه بین شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، یونیسف ایران و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر است، بسته های مواد غذایی و بهداشتی برای مادران آماده و بسته‌بندی شده و با کمک سازمان هلال احمر در مناطق کم برخوردارتر کشور توزیع می‌شود.

در سال گذشته نیز، پویش «برای مادران» در شش استان خراسان جنوبی، ایلام، خوزستان، بوشهر، سیستان و بلوچستان و تهران با ۲۰هزار بسته اجرا شد. این پویش در سال گذشته به عنوان یکی از سه کاندیدای برتر «برنامه هم‌آفرینی با کسب و کارها» برای دریافت «جایزه اقدامات الهام بخش» یونیسف انتخاب شد.

تماس با ما

بهاره یگانه فر
کارشناس ارتباطات
یونیسف
تلفن: 02122594994

درباره یونیسف

یونیسف تنها نهاد سازمان ملل متحد برای بهبود زندگی و رفاه کودکان در سراسر جهان است. با همراهی و همکاری با طیف وسیعی از شرکای کاری، یونیسف در ۱۹۰ کشور و نقطه از جهان برای کودکان فعالیت دارد تا به تعهداتش برای همه کودکان، به ویژه آسیب پذیرترین آنها، جامه عمل بپوشاند. 

برای اطلاعات بیشتر درباره فعالیت های یونیسف از وب سایت www.unicef.org دیدن فرمایید.