همکاری سه جانبه میان وزارت کشور، اتاق بازرگانی ایران و سوئیس و دفتر یونیسف ایران برای کودکان

25 اکتبر 2020
Opening of Nutrition campaign
UNICEF

در یک همکاری سه جانبه میان وزارت کشور، اتاق بازرگانی ایران و سوئیس و دفتر یونیسف ایران و با راه اندازی پویش با ما همراه شوید، 2172 بسته غذایی شامل حبوبات، ماکارونی، سویا، روغن و شیر برای توزیع میان کودکان آسیب پذیر استان سیستان و بلوچستان تأمین شد.

این پویش با حمایت سخاوتمندانه اعضاء اتاق بازرگانی ایران و سوئیس و انجام یک ارزیابی جامع از نیازهای غذایی کودکان اجرائی گردید.

این مشارکت که با هدف پاسخگویی به نیازهای غذایی کودکان 2 تا 5 ساله در زمان شیوع بیماری کووید-19 دراستان سیستان و بلوچستان، در روز 28 مرداد ماه امسال آغاز شد، روز چهارشنبه 30 مهرماه با حضور نمایندگان شرکت های حامی، نمایندگان وزارت کشور و دفتر یونیسف که برای نظارت بر مرحله توزیع بسته های غذایی درمحل دفتر اتاق ایران سوئیس گرد هم آمده بودند، پایان یافت.

توزیع این بسته های غذایی با همکاری دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان انجام می شود. اخبارمربوط به توزیع بسته ها در روزهای آینده در همین صفحه به اشتراک گذاشته می شود، این خبر را همین جا دنبال کنید!

تماس با ما

بهاره یگانه فر
کارشناس ارتباطات
یونیسف
تلفن: 02122594994

درباره یونیسف

یونیسف تنها نهاد سازمان ملل متحد برای بهبود زندگی و رفاه کودکان در سراسر جهان است. با همراهی و همکاری با طیف وسیعی از شرکای کاری، یونیسف در ۱۹۰ کشور و نقطه از جهان برای کودکان فعالیت دارد تا به تعهداتش برای همه کودکان، به ویژه آسیب‌پذیرترین آنها، جامه عمل بپوشاند.

برای اطلاعات بیشتر درباره فعالیت‌های یونیسف از وب سایت www.unicef.org دیدن فرمایید.