فیلم سازان برای جشنواره‌ فیلم کودک در ایتالیا فراخوانده شدند

14 ژوئیه 2019
UNICEF Innocenti Film Festival
UNICEF

جشنواره فیلم (Innocenti) توسط دفتر تحقیقات کودک یونیسف امسال اولین دوره خود را در شهر فلوارنس ایتالیا برگزار می‌کند.

کنوانسیون حقوق کودک سازمان ملل (CRC) و دفتر تحقیقات کودکان یونیسف موسوم به (Innocenti) امسال و در سی‌اُمین سالگرد فعالیت خود جشنواره فیلم کودک «Innocenti» را از تاریخ ۲۵ تا ۲۷ اکتبر ۲۰۱۹ ( سوم تا پنجم آبان ماه) در ایتالیا کلید می‌زند.

جشنواره فیلم (Innocenti) با هدف نمایش و تبلیغ شیوه‌ها و فرایندهای شکل‌گیری کودک و کودکی با توجه به دغدغه‌های دنیای مدرن در قالب بازتاب تجارب کودکان در زندگی فردی، خانوادگی، اجتماعی و نهادهای سازمان‌های مدنی است تا بتواند تصویری روشن‌تری از آینده‌ی کودکان امروز ارائه دهد. اولویت این جشنواره، در قالب فیلم / ویدئو و مولتی مدیایی است که توسط کودک، نوجوان و یا جوانان نوشته، ساخته یا شکل گرفته باشد.

این رویداد در دو گروه سنی فیلم سازان زیر ۲۰ سال و بزرگسال برگزار می‌شود. آخرین مهلت ثبت نام جشنواره تاریخ ۳۱ جولای ۲۰۱۹ برابر با ۹ مرداد ۱۳۹۸ است. علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه فرمائید:

https://www.unicef-irc.org/article/1909-unicef-innocenti-film-festival.html

 

تماس با ما

بهاره یگانه فر
کارشناس ارتباطات
یونیسف
تلفن: 02122594994

درباره یونیسف

یونیسف تنها نهاد سازمان ملل متحد برای بهبود زندگی و رفاه کودکان در سراسر جهان است. با همراهی و همکاری با طیف وسیعی از شرکای کاری، یونیسف در ۱۹۰ کشور و نقطه از جهان برای کودکان فعالیت دارد تا به تعهداتش برای همه کودکان، به ویژه آسیب پذیرترین آنها، جامه عمل بپوشاند. 

برای اطلاعات بیشتر درباره فعالیت های یونیسف از وب سایت www.unicef.org دیدن فرمایید.