Програми

Здоров'я та розвиток дитини

Грудне вигодовування

ВІЛ/СНІД

Захист дитини

Адвокація, інформаційна та соціальна політика

 

Програми ЮНІСЕФ в Україні

© UNICEF / 2005 / UKRA / 01283 / Pirozzi
Михайло, 4 роки та Надія, 7 років живуть у сім’ї Бондар. Ця сім’я створила дитячий будинок сімейного типу, де виховуються 15 дітей.

ЮНІСЕФ працює в Україні для забезпечення того, щоб всі діти та молоді люди, особливо найбільш уразливі та знедолені мали змогу вирости у турботливих сім’ях або сімейному середовищі, та їхні фундаментальні права були захищені.
 
У 2012 році ЮНІСЕФ розпочав нову програму співпраці з Урядом України, головними компонентами якої є:

Програма «Адвокація, інформаційна та соціальна політика» має на меті поставити права дитини на перше місце у політичному та громадському порядку денному, здійснювати моніторинг досягнень Уряду у сфері прав дитини, підвищити ступінь участі молоді у процесах прийняття рішень та засобах масової інформації. Моніторинг прав дитини та розробка політики підтримуватиметься завдяки проведенню соціально-економічного аналізу на основі національних даних та з використанням національного та міжнародного досвіду.

Дізнайтеся більше

Програма «ВІЛ/СНІД, діти та молодь» сприяє розвитку спроможності Уряду України та громадянського суспільства, щоб зупинити поширення ВІЛ у новонароджених, дітей, підлітків та матерів, а також забезпечити, щоб ті, що вже інфіковані, мали доступ до якісного догляду та антиретровірусної терапії. ЮНІСЕФ також працює над формуванням життєвих навичок молоді та розширення її доступу до медико-соціальних конфіденційних послуг.

Дізнайтеся більше

Програма «Захист дитини» працює з Урядом і громадянським суспільством над створенням системи догляду за дітьми, що базується на сімейному типі виховання та замістити нею державну систему опіки дітей сиріт та тих, хто позбавлений батьківської опіки. За підтримки ЮНІСЕФ розвивається превентивна система ювенальної юстиції, щоб поліпшити захист дітей у конфлікті із законом. Шляхом надання технічної допомоги та адвокації ЮНІСЕФ допомагає Уряду зміцнювати закони та політику з метою захисту дітей від жорстокого поводження та експлуатації.

Дізнайтеся більше

Програма «Здоров’я та розвитку дитини» націлена на забезпечення всіх дітей та матерів рівним доступом до медичних послуг, захищаючи їх від йодного дефіциту та гарантуючи те, що діти розвиваються у дружній сімейній та громадській атмосфері, що сприяє їхньому розумовому та фізичному здоров’ю та розвитку. 

Дізнайтеся більше

© UNICEF 2007/UKRA/0240/Few
ЮНІСЕФ з партнерами активно працює у царині захисту прав дітей в Україні. Казкова дитяча вистава у Хмельницькій обасті.

 

 

 

 

UNICEF Ukraine

Search:

 Email this article

unite for children