CRC

پیام مدیر اجرایی یونیسف، آنتونی لیک درپی کشته شدن کارمندان یونیسف در سومالی

 

 

ارتباط با ما

آدرس :
ایران- تهران- خیابان شریعتی، خیابان قبا، خیابان نظامی، پلاک 7
صندوق پستی:1176- 19395 تهران 

مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی امکان پذیر است. 

ساعات کاری دفتر :
روزهای یکشنبه تا پنج شنبه هر هفته از 8:15 صبح تا 16:30 عصر 

تلفن:22594994
نمابر:22594948
Tehran@unicef.orgپست الکترونیک: 

 

 

 

 

خبر برگزیده

شهریور ماه 1393- یک دوره آموزشی سه روزه  با موضوع بهترین شیوه های پیشگیری از اچ آی وی و کاهش آسیب در نوجوانان و جوانان مصرف کننده محرکهای آمفتامینی، از 10 تا 12 شهریور 1393 با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دفتر یونیسف ایران در شیراز برگزار شد.

متخصصین و سیاست گزارانی از کمیته راهبردی کشوری و رابطین اچ آی وی ایدز از 16 دانشگاه علوم پزشکی از سرتاسر کشور در این دوره آموزشی که با همکاری  مرکز مدیریت بیماریها و اداره ایدز وزارت بهداشت و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد، شرکت کردند.شرکت کنندکان در این کارگاه آموزشی با برخی از موفق ترین راهکارهای جهانی برای پیشگیری از اچ آی وی و کاهش آسیب در نوجوانان و جوانان مصرف کننده محرکهای آمفتامینی آشنا شدند.

در مرحله بعد، قرار است شرکت کنندگان در این دوره آموزشی با نظارت و هماهنگی مرکز مدیریت بیمارهای وزارت بهداشت بر روی ایجاد الگوهای قابل تعمیم برای مداخلات پیشگیرانه  کاهش آسیب مرتبط با اچ آی  وی و محرک های آمفتامینی در میان نوجوانان و جوانان در ایران کار کنند.

برنامه ها

religious leaders

رهبران مذهبی

تهران 27  خرداد 1393- دفتر یونیسف در ایران با همکاری مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک ، سلسله نشست های تخصصی را در خصوص "نقش رهبران مذهبی در پیشگیری از خشونت علیه کودکان" در ماههای تیر، مرداد و شهریور 1393 برگزار خواهد کرد. این سلسله نشست ها بر چهار محور مرتبط با خشونت علیه کودک  شامل تبعیض (جنسیتی، قومی، مذهبی)، غفلت و بی توجهی، ازدواج زودهنگام و یا اجباری و خشونت جنسی  متمرکز خواهد بود و با هدف تعیین نقش رهبران مذهبی ) به ترتیب الفبا: اسلام، زرتشت، مسیحیت و یهود) در پیشگیری از این پدیده برگزار می شوند. شرکت کنندگان  این نشست ها شامل مقامات رسمی و متخصصانی از سازمانهای دولتی و غیر دولتی مربوطه و دانشگاهها  هستند.

unite for children
Search: